برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رومنیگه:مدل اقتصادی بوندس لیگا خیلی خوب جواب می دهد

چهارشنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۴۹ — گل

مدیر باواریایی‌ها در صحبت هایی به تمجید از موفقیت های اقتصادی بایرن پرداخته و معتقد است که قدرتهای بزرگ اروپایی نمی توانند به اندازه آنها ثبات مالی داشته باشند

کارل هانس  رومینگه

کارل هاینس رومنیگه، یکی از مدیران ارشد باشگاه بایرن مونیخ در صحبت هایی به انتقاد از تیم هایی مثل پاری سن ژرمن پرداخته و دلیل این انتقادات هزینه های هنگفتی است که آنها انجام می دهند. او براین باور است که بایرن تنها تیمی است که می تواند تا این حد موفق باشد

رومنیگه براین باور است که بایرن تنها تیم برتر اروپاست که بیشتر از هزینه هایش، درآمدزایی دارد و از مدل اقتصادی ای که تیمش دنبال می‌کند و در آلمان مورد استفاده قرار می گیرد راضی و خوشنود است.

رومنیگه درگفتگو با کیکر گفت:« مدل اقتصادی بوندس لیگا خیلی خوب جواب می دهد. ما بیشتر از درآمدمان، خرج نمی کنیم. لیگ برتر همچنان لیگ شماره یک دنیاست ولی با وجودی که ما هنوز نتوانتسه ایم به آنها برسیم ولی الگوی فوق العاده ای برای «فوتبال قابل دسترس از نظر مالی» هستیم. ما باید درهمین مسیر باثبات به حرکت ادامه دهیم. باشگاهی مثل پاری سن ژرمن، لیست حقوقی ۳۰۰ میلیون یورویی شامل مالیات دارد. این غیرممکن است که بتوان این گونه مسائل مالی را دنبال کرد.»

رومنیگه ادامه داد:« بایرن تنها تیم در جمع ۱۰ تیم برتر اروپایی است که سوددهی دارد. ما تنها تیمی هستیم که می توانیم هزینه موفقیت هایمان را بپردازیم.»

حجم معاملات بایرن ، قهرمان فصل قبل بوندس لیگا و لیگ قهرمانان اروپا،درسال ۲۰۱۳ درحدود ۴۳۲.۸ میلیون یورو برآورد شده.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391