برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رومینیگه: باشگاه‌هایی مثل پاری سن ژرمن باید جریمه شوند

چهارشنبه، ۱۶ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۳۶ — فارس

معاون باشگاه بایرن مونیخ تاکید کرد باشگاه‌هایی مانند پاری سن ژرمن که قانون مالی یوفا را رعایت نمی‌کنند باید جریمه شوند.

کارل هانس  رومینگه

پاری سن ژرمن باشگاهی است که دو فصل پیش توسط پولدارهای قطری خریداری شد و با هزینه‌های زیاد بازیکنان بزرگی را به تیم خود برد.

کارل هاینس رومینیگه بر این باور است که همه باشگاه‌ها باید در راستای قانون «فیرپلی مالی» قدم بردارند و باشگاه‌هایی که این موضوع را رعایت نمی‌کنند باید مشمول جریمه قرار گیرند.

رومینیگه در این زمینه گفت: خیلی سخت است بخواهیم باور کنیم پاری سن ژرمن قانون فیرپلی مالی را رعایت می‌کند. همه ما ازپول هنگفتی که از قطر به این تیم تزریق می‌شود آگاه هستیم. ۲۰۰ میلیون یورو در هر فصل! امیدوارم که میشل پلاتینی این اتفاق را جدی بگیرد. باشگاه‌هایی که این قانون را رعایت نمی‌کنند باید جریمه شوند. این یک موقعیت بسیار مهم برای یوفا است. باشگاه‌ها سه سال وقت داشتند که خودشان را با قانون فیرپلی مالی هماهنگ کنند. یوفا نباید در این زمینه کوتاه بیاید.

رومینیگه در ادامه گفت: ممکن است مردم با نظرهای من و پلاتینی موافق نباشند اما نمی‌شود که یک شخص پولدار از عربستان سعودی یا روسیه بخواهد برای لیگ قهرمانان اروپا تصمیم بگیرد. پلاتینی هم در این زمینه با من موافق است. تیم‌های بوندسلیگا از قانون مالی یوفا تبعیت می‌کنند اما این موضوع در تمامی اروپا رعایت نمی‌شود. یوفا باید همه را مجبور به انجام این قانون کند. اگر این کار انجام نشود، تیم‌های بزرگ آلمانی دیگر نمی‌توانند در این مورد با هم هم‌نظر باشند.

خبرهای مرتبط

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391