برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

روسل: به خاطر اثبات درستی قرارداد نیمار از مدیریت بارسا کناره‌گیری کردم

جمعه، ۴ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۰۹ — فارس

مدیر مستعفی باشگاه فوتبال بارسلونا گفت:به خاطر نشان دادن صحت قرارداد نیمار اقدام به کناره‌گیری کردم.

ساندرو روسل

ساندرو روسل روز گذشته از مدیریت باشگاه ‌آبی و اناری‌پوشان در اقدامی عجیب اعلام کناره‌گیری کرد.

وی به بهانه شایعاتی که قرارداد نی‌مار با بارسا ایجاد کرد، چنین حرکتی انجام داد و در این مورد علت اقدام خود را بیان کرد. روسل گفت:

برای مدتی حرف و تهمت‌های که در ارتباط با قضیه استخدام نیمار از گوشه و کنار زده شد، من و خانواده‌ام را اذیت کرد و آزار داد. در چند روز گذشته نیز این تهمت‌ها شدت یافت. در حالیکه از همان ابتدا گفتم امضای قرارداد با نیمار به درستی و دقت انجام شده است. پس نباید به این موضوع تردیدی به دل راه داد.

او ادامه داد: با این کار تلاش کردم به اعضا باشگاه صحت عقد قرارداد با یک بازیکن را نشان دهم. در اوضاع کنونی در یک فوتبال حرفه‌ای همه ارکان نیاز به اعتماد و شفاف‌سازی دارند که اگر چنین نباشد، در نهایت این تیم است که لطمه خواهد خورد.

در گزارش‌های انتقادی که علیه این مقام انتشار یافت، عنوان شد رقم انتقال نیمار ۳۸ میلیون یورو از رقمی که عنوان شده، گران‌تر از سانتوس برزیل خریداری کرده است.

روسل افزود: از حدود ۴ سال قبل از طریق انتخاباتی آزاد، مسئولیت پذیرفتم. ۶۱ درصد به من رای دادند تا مدیر باشگاهی شوم که مسئولیتش را تا سال ۲۰۱۶ برعهده بگیرم.در خلال این مدت همراه با سایر اعضا باشگاه در کنار یکدیگر ایام سخت و گاه لذت‌بخشی را سپری کردیم و به بارسلونا بالیدیم. اکنون بارسا پس از گذر از موانع سخت گوناگون تیمی جهانی شده و روند پیشرفتش کماکان ادامه دارد. با این حال درموضوعی که مرتبط با من پیش آمد، من و خانواده‌ام بی‌دلیل تحت فشار قرارگرفتیم و به ناچار سکوت کردیم. من برای جلوگیری از خطری که گریبان خانواده بارسا را گرفت،‌ناگزیر شدم چنین تصمیمی بگیرم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391