برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

لاپورتا: سکوت روسل، به وجهه بارسلونا آسیب می رساند

پنجشنبه، ۳ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۰ — گل

رئیس سابق باشگاه بارسلونا در صفحه توئیترش درمورد جنجال اخیر باشگاه کاتالان گفته:« رئیس بارسا باید به سهامداران باشگاه توضیحاتی ارائه دهد.او به آنها وامدار است»

خوان لاپورتا

خوان لاپورتا، رئیس سابق باشگاه بارسلونا روزچهارشنبه از ساندرو روسل، رئیس کنونی این باشگاه خواست تا توضیحاتی راجع به خرید نیمار به سهامداران این باشگاه ارائه دهد و یادآوری کرده که سکوت او ، به وجهه باشگاه کاتالان آسیب می رساند.

لاپورتا در صفحه اختصاصی اش در توئیتر نوشت:« ساندرو روسل، رئیس بارسلونا باید به سهامداران باشگاه توضیح بدهد. او به آنها بدهکار است و سکوت او به وجهه باشگاه آسیب می زند.»

این درحالی است که ساندرو روسل، رئیس باشگاه کاتالان ترجیح می دهد تا توضیحاتش درمورد وجه پرداخت شده برای خریداری نیمار را در مقابل قاضی پرونده ارائه دهد و از طریق رسانه‌ها سهامداران باشگاه را در جریان این خبر قرار بگذارد

درحال حاضر قاضی روس که مسئولیت بررسی این پرونده را برعهده دارد شکایت ارائه شده علیه ساندرو روسل از سوی جوردی کاسس یکی از سهامداران باشگاه بارسا را پذیرفته است و این پرونده دنبال خواهد شد تا مشخص شود که مبلغ پرداخت شده برای خریداری نیمار دقیقا چقدر بوده

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391