برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سفر رئیس جمهور کلمبیا به پرتغال به خاطر عیادت از فالکائو

یکشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۰ — گل

رئیس جمهور کلمبیا گفت:« فالکائو یک ستاره است.ستاره تیم فوتبالمان. تیم خیلی خوبی داریم و سایر بازیکنان هم بازیکنان بزرگی هستند.رادامل مبدل به سمبل کیفیت تیم ملی فوتبال کلمبیا شده .

خوان مانوئل سانتوس، رئیس جمهور کلمبیا و همسرش، دیروز به پرتغال سفر کردند تا از فالکائو، مهاجم کلمبیایی موناکو عیادت کنند.

این درحالی است که فالکائو دیروز صبح درشهر پورتوی پرتغال زیر تیغ جراحی رفت و ساعاتی بعد ازانجام عمل جراحی رئیس جمهور کلمبیا با عیادت از او، پیغامی مملو از آرامش و خوشبینی را به او منتقل کرد.

سانتوس که برای حضور در اجلاس داووس که نشست جهانی اقتصادی است، به سوئیس سفر کرده بود،از آنجا عازم پرتغال شد تا با فالکائو دیدار کند. او و همسرش ماریا کلمنسیا رودریگس به بیمارستا ترینداده پورتو رفتند و ۱۵ دقیقه ای در اتاق فالکائو بودند. اقای سانتوس بعد از این دیدار در گفتگو با خبرنگاران گفت:« فالکائو خیلی پرانگیزه و پرانرژی و خوشبین است و عمل جراحی اش خیلی خوب انجام شده. او از حالا به جام جهانی فکر می کند.او امیدو باور زیادی دارد واین خیلی مهم است. او فکر می‌کند که می تواند در جام جهانی به میدان برود والبته همه چیز به روند پیشروی بهبود او بستگی دارد. اما شرایط هم مشخص است ومهم اینجاست که روحیه و شرایط روحی او خیلی خوب است.»

او ادامه داد:« من پیغام تمام کلمبیایی‌ها را به فالکائو رساندم؛ آن هم پیغامی از جنس خوشبینی و آرامش بود.»

از سوی دیگر فالکائو هم با تشکر از رئیس جمهور کشورش گفت:« فکر می کنم که آقای رئیس جمهور سخنگوی ۴۷ میلیون کلمبیایی ایی است که برای بهبود من به خدا دعا می کنند. برای من این یک انرژی مثبت مهمی است که آقای سانتوس برای عیادت کردن از من، به ویژه دراین شرایط سرنوشت ساز به اینجا آمده.»

رئیس جمهور کلمبیا در بخش پایانی صحبتهایش گفت:« فالکائو یک ستاره است. ستاره ما در تیم فوتبالمان. ما تیم خیلی خوبی داریم و سایر بازیکنان تیم هم بازیکنان بزرگی هستند ولی رادامل مبدل به سمبل کیفیت تیم ملی فوتبال کلمبیا شده است.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391