برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تیم سلتیک از مجازات لیگ حرفه ای اسکاتلند گریخت

سه‌شنبه، ۱۵ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۰۲ — واحد مرکزی خبر

لیگ حرفه ای فوتبال اسکاتلند روز سه شنبه اعلام کرد تیم سلتیک به سبب به نمایش درآمدن پرچم quotation mark اهانت آمیز quotation mark در ورزشگاه پارکهید مجازات نخواهد شد.

تیم بارسلونا و تیم سلتیک

در پی به اهتزار درآمدن پارچه نوشته توهین آمیز توسط هواداران سلتیک در ورزشگاه پارکهید - به یاد رویدادی که در آن ۱۰ تن از جمهوری خواهان ایرلندی در پی اعتصاب غذا در سال ۱۹۸۱ جان باختند - ، لیگ حرفه ای فوتبال اسکاتلند تحقیقاتی را در این زمینه آغاز کرد. این پارچه نوشته در بازی سلتیک مقابل آبردین در روز ۲۳ ماه نوامبر در ورزشگاه پارکهید به نمایش درآمده بود. سخنگوی لیگ حرفه ای فوتبال اسکاتلند اعلام کرد:« این لیگ تحقیقات خود را در زمینه حادثه ۲۳ ماه نوامبر ۲۰۱۳ در بازی سلتیک مقابل آبردین به پایان رسانده است .» او همچنین گفت:« بر اساس قوانین لیگ حرفه ای فوتبال اسکاتلند ، و بر اساس قانون مبارزه با تروریسم، الفاظ یا رفتارها یا نمایش هر گونه نوشته در حمایت یا در ارتباط با یک گروه یا سازمان ممنوع است.» او همچنین گفت:« لیگ حرفه ای فوتبال اسکاتلند به این نتیجه رسید که این پارچه نوشته مغایر با قوانین این لیگ بوده است اما باشگاه سلتیک متعهد شد همه اقدامات لازم را برای جلوگیری از به اهتزاز درآمدن چنین پارچه نوشته ایی در سلتیک پارک کرده است. در نتیجه این گونه تشخیص داده شد که شواهدی در ارتباط با نقض قوانین لیگ حرفه ای فوتبال اسکاتلند مشاهده نشده است. » به گزارش خبرگزاری فرانسه از گلاسکو، باشگاه سلتیک از هواداران خود خواسته است دیدگاه های سیاسی خود را وارد ورزش نکنند . این در حالی است که گروهی که این پارچه نوشته را در ورزشگاه به نمایش گذاشته بود از عملکرد خود دفاع و اعلام کرد در اعتراض به رفتار تهاجمی دولت اسکاتلند چنین کاری کرده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391