برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سیدورف: بالوتلی هنوز یک قهرمان نیست

پنجشنبه، ۲۴ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۲۲:۲۶ — گل

کلارنس سیدورف سرمربی میلان در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار جمعه شب برابر بولونیا با خبرنگاران به صحبت پرداخت و در بخشی از صحبت هایش در رابطه با مهاجم سیه چرده تیمش گفت


کلارنس سیدورف

به نقل از ac-milan.ir-سیدورف در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی برابر بولونیا به خبرنگاران گفت:" ماریو استعداد فوق العاده ای دارد و ما امیدواریم که او بتواند به اوج دوران فوتبالی اش برسد اما هنوز زود است که از او به عنوان یک قهرمان یاد کنیم"

" به اعتقاد من دیر یا زود بالوتلی به این مهم می رسد، چرا که او انگیزه ی بسیار بالایی دارد. ماریو در ناپولی فقط تنها به دلیل احساساتی شدن بر روی نیمکت گریه کرد؛ در هر صورت او هم یک انسان است"

سیدورف در رابطه با برنامه های آینده اش در میلان گفت:" بسیار به آینده خوش بین هستم اما برای بدست آوردن بعضی چیزها زمان نیاز است چرا که ما کارهای سخت زیادی برای انجام دادن داریم. می دانم که دقیقا چه کاری باید انجام دهیم و ما بزرگترین منتقد خودمان هستم؛ تیم باید از سر تا پا پیشرفت کند؛ اما این برای من جالب نیست که از سرمربی قبلی تیم انتقاد کنم"

" باید چه از لحاظ جسمی و چه روحی و روانی در بازی های خودمان، بر روی این موارد کار کنیم. این کار را باید با کمک هم با هوش و سرعت انجامش دهیم"

" ما خواهان پیروزی هستیم و می خواهیم که متقاعد کننده هم باشد، بازی کردن در سطح واقعی نام و برند فوتبال"

"بازیکنان از باخت در ناپولی به هیچ وجه بی انگیزه نشده اند؛ در حالی که دیدیم ناپولی چه نمایش خوبی برابر رم که تیمی بزرگ است داشتند"

سیدورف در ادامه ی صحبت هایش در رابطه با بعضی از بازیکنان تیمش نظرش را گفت:" کاکا فقط به این دلیل که به جام جهانی برسد اینجا نیست؛ او اینجاست تا به میلان کمک کند و شرایط را تغییر دهد و قطعا هم میلان به او کمک خواهد کرد تا به جام جهانی برسد.به نظرم او شانس بزرگی دارد تا به جام جهانی برزیل برسد؛ کاکا بسیار برای ما خوب بوده"

سیدورف در رابطه با هوندا گفت:" هوندا باید صبور باشد، بسیاری از بازیکنان با استعداد که به ایتالیا آمدند برای هماهنگی و آداپته شدن با این لیگ به زمان نیاز داشتند. به هیچ وجه از این بابت نگران او نیستم و او برای بازی فردا شب آماده است"

" فکر نمی کنم دی شیلیو به این بازی برسد اما همه چیز به شرایط آمادگی او بستگی دارد"

" ما در حال حاضر فقط دو مهاجم هدف داریم، بنابراین اگر من از بالوتلی و پاتزینی به طور همزمان استفاده کنم در زمان جریان بازی اگر نیاز به تغییر وتعویض شد من چطور این کار را انجام دهم؟ من هم به بازی کردن بالوتلی کنار پاتزینی فکر می کنم و این احتمال وجود دارد"

سیدورف اخیرا با سیلویو برلوسکونی به صرف شام ملاقاتی داشته. او در این باره گفت:" شبی بود که در آن به وضوح در رابطه با آینده ی میلان صحبت کردیم"

" برلوسکونی انگیزه ی بالایی دارد تا میلان را به زمانی برگرداند که باید باشد؛ هر چند که همه ی ما می دانیم زمان خواهد برد"

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391