برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تراپاتونی: کنته همان مربی ایده آل برای جلوبردن یووه است

پنجشنبه، ۱۷ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۳۷ — گل

سرمربی سابق تیم ملی ایرلند در صحبت هایی به تمجید از سرمربی یووه پرداخته ویادآوری کرده که کسی بهتر از او برای این شغل نیست

جیووانی  تراپاتونی

جووانی تراپاتونی، سرمربی سابق تیم ملی ایرلند در صحبت هایی اعلام کرده که آنتونیو کنته ثابت کرده که یک برنده است و گزینه ای بهتر از او برای هدایت یوونتوس وجود نندارد

کنته در سال ۲۰۱۱ بعد از هدایت سیه نا ، به عنوان سرمربی یوونتوس انتخاب شد و این تیم را به دو قهرمانی متوالی در سری آ رساند و حالا هم امیدوار است تا برای سومین سال متوالی یووه را قهرمان لیگ ایتالیا نماید؛ چرا که حالا تیم او با ۹ امتیاز برتری نسبت به رم صدرنشین جدول سری آ است.

گزارشهای منتشره در ایتالیا حکایت از آن دارد که کنته ۴۴ ساله در آستانه امضای قرارداد جدیدی با یووه است و تراپاتونی معتقد است که این اقدام صحیحی است. او در صحبت هایی به گاتزتا دلوسپورت گفت:« قطعا. در یووه ارزشهای اخلاقی، رفتاری و تعادل نکته مهمی است. کنته یک گزینه تکنیکی است. او یک برنده است که توانایی هایش را ثابت کرده و روی پر قو نمی نشیند. او یک انتخاب مناسب است. آنتونیو نشان داده که مقاوم است و می تواند با شرایط در خودش تغییراتی ایجاد کرده و با شرایط تطبیق بیابد.»

تراپاتونی معتقد است که کنته می تواند رکوردی که او در طول فصول ۱۹۷۶ تا ۱۹۸۶ برروی نیمکت مربیگری یووه کسب کرده را تکرار کند. او در طول این ده سال یووه را به شش جام قهرمانی در سری آ رساند. او ادامه داد:« مطمئنا می تواند. من خودم را در آنتونیو جلوه گر می بینم .به ویژه اینکه او در آماده سازی تیم برای بازیها خیلی دقیق کار می کند.»

تراپاتونی بعد از برکناری از نیمکت مربیگری تیم ملی ایرلند در سپتامبر سال ۲۰۱۳ همچنان بیکار است و یادآوری کرده که از دیدن کنته در دنیای مربیگری تعجب نکرده است:« کنته ، انعطاف پذیر و باهوش است. او یک قدرت طبیعی در تاکتیک های تدافعی و تهاجمی داشت و عجیب هم نبود که مربی شود. بازی کردن در خط میانی به او درک بهتری از دینامیک موجود در تمام بخش های زمین داد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391