برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

باشگاه ویارئال تماشاگران خانگی را بی‌گناه دانست

یکشنبه، ۲۷ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۵ — فارس

باشگاه ویارئال معتقد است تماشاگرانش در پرتاب گاز اشک‌آور به درون زمین مسابقه مقابل سلتاویگو بی‌تقصیر بودند.

باشگاه ویارئال معتقد است که تماشاگران خانگی در قضیه پرتاب گاز اشک آور به درون زمین مسابقه در جریان شکست دو بر صفر مقابل سلتاویگو بی‌تقصیر بوده‌اند.

گاز اشک‌آور در دقیقه ۸۶ به درون زمین پرتاب شد و باعث شد تا ورزشگاه ال‌مادریگال خالی شود و بازی با ۲۵ دقیقه تعویق ادامه پیدا کند با این حال فرناندو رویژ از متهم کردن هواداران خانگی در جریان این حادثه امتناع کرد و در عوض مدعی شد که یک نفر از بیرون عامل این حادثه بوده است.

وی اظهار داشت: ویارئال به خاطر اتفاقی که افتاده متأسف است و این حادثه را محکوم می‌کند. ما متقاعد شده‌ایم که شخصی خارج از هواداران ویارئال این کار را با نیت صدمه زدن به باشگاه انجام داده است.

وی ادامه داد: مقامات باشگاه در جست‌و‌جوی فرد خاطی هستند و امیدوارند بتوانند هرچه زودتر وی را شناسایی و بر اساس قوانین با او برخورد کنند.

رئیس باشگاه ویارئال خاطرنشان کرد: چنین حرکاتی از هواداران ویارئال سر نمی‌زند. باشگاه می‌خواهد عذرخواهی کند و از کار نیروهای امنیتی در خالی کردن ورزشگاه قدردانی کند.

در بیانیه باشگاه نوشته شده است: ویارئال امیدوار است بتواند بیزاری عمیق خود را از این خرابکاری که در دقیقه ۸۶ مسابقه مقابل سلتاویگو رخ داد، بیان کند.

در ادامه آمده است: خوشبختانه کسی مصدوم نشد زیرا خالی کردن ورزشگاه به صورت منظم و بدون حادثه خیلی سریع انجام شد. باشگاه این حرکت را محکوم می‌کند و از تمام ابزارش برای پیدا کردن عامل این حادثه استفاده خواهد کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391