برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

زیکو: آرژانتین جدی‌ترین رقیب برزیل است

یکشنبه، ۲۷ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۱۴ — ایسنا

زیکو با اعلام این که لقب "پله سفید" را دوست ندارد، می‌گوید آرژانتین جدی‌ترین رقیب برزیل برای فتح جام جهانی است.

زیکو

برزیل میزبان جام جهانی ۲۰۱۴ امیدوار است تا بتواند از امتیاز میز‌بانی بهره برد و به قهرمانی دست یابد.

زیکو، بازیکن سابق تیم ملی برزیل امیدوار است این تیم در جام جهانی بتواند فشار بالای مسابقات را تحمل کند و به قهرمانی دست یابد. او در گفت‌وگو با خبرگزاری فرانسه درباره شرایط برزیل برای جام جهانی ۲۰۱۴ عنوان کرد:‌ فشار روی تیم ملی برزیل طبیعی است. فرانسه، انگلیس، آلمان، ایتالیا، آرژانتین تاکنون تیم‌هایی بودند که توانستند در خانه به قهرمانی در جام‌جهانی برسند در حالی که این اتفاق برای برزیل در سال ۱۹۵۰ رخ نداد و به همین خاطر فشار زیادی روی تیم ملی برزیل است که بتواند در جام جهانی ۲۰۱۴ به قهرمانی دست یابد. وقتی که اکثر تیم های میزبان جام جهانی توانستند به پیروزی برسند، چرا برزیل نتواند به قهرمانی دست یابد؟

زیکو در ادامه درباره تفاوت های تیم ملی فعلی برزیل با سلسائو در سال ۲۰۰۲ گفت:‌ تفاوت برزیل این دوره با برزیل سال ۲۰۰۲ که توانست به قهرمانی دست یابد این است که برزیل فعلی فوتبال زیبایی ارائه نمی‌دهد اما فوتبال موثری را به نمایش می‌گذارد. اسکولاری سرمربی تیم روحیه برنده دارد و می داند چطور با این تیم به پیروزی دست یابد. از طرفی قهرمانی در جام کنفدراسیون‌ها باعث افزایش روحیه برزیل شده است و این می‌تواند به سود ما در جام جهانی باشد.

پله سفید فوتبال برزیل درباره رقیب برزیل در جام بیستم گفت: قطعا آرژانتین با لیونل مسی بزرگترین رقیب برزیل محسوب می‌شود. مسی یک تنه می‌تواند برزیل را به قهرمانی در جام‌جهانی برساند.

زیکو درباره شرایط میزبانی کشورش برای جام جهانی گفت:‌ اگر مردم فکر می کنند که حق آنها برای میزبانی جام جهانی خورده شده است، حق دارند که اعتراض کنند. با این وجود فکر نمی‌کنم که مشکلی برای میزبانی برزیل رخ دهد. در حال حاضر ورزشگاه‌ها در برزیل در مراحل پایانی آماده‌سازی قرار دارند و فکر می‌کنم در طول برگزاری جام جهانی شاهد مشکلی برای میزبانی جام جهانی نداشته باشیم. مطمئن هستم که جام جهانی به یکی از بهترین جام‌های جهانی تبدیل خواهد شد و تیم های بازی های بهتری نسبت به دوره‌های قبل به نمایش خواهند گذاشت.

او در پایان گفت: دوست ندارم مردم من را پله سفید صدا کنند. با این حال از این که با بازیکن بزرگی مثل پله مقایسه می‌شوم، خوشحال هستم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391