برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آنچلوتی: خشونت اتلتیکو سازمان یافته بود

یکشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۲۳:۰۴ — آی اسپرت

سرمربی سپیدپوشان همچنین به اشتباه بودن ترکیب اولیه اش اعتراف کرد.

کارلو  آنچلوتی

کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید در کنفرانس خبری پس از دربی مادرید که در ویسنته کالدرون با نتیجه ی ۲-۲ به پایان رسید، حاضر شد. سرمربی با تجربه ی رئال مادرید در بخش اول صحبت هایش در رابطه به بازی، به خشونت اتلتیکو مادرید در طول بازی اشاره کرد. وی گفت: "بازی سختی بود.می‌خواستیم بازی خود را به نمایش بگذاریم ولی اتلتیکو بازی را برای ما سخت کرده بود و خروج از این شرایط کار آسانی نبود. در دقایق آخر بازی را در دست گرفتیم و موقعیت های فراوانی ایجاد کردیم.

آنها می‌خواستند که با بازی خشن ما را تحت فشار بگذارند و نتیجه بگیرند.تنها راه خروج از این شرایط این است که بر چیزی به جز بازی خودت تمرکز نکنی.این کاری بود که ما در نیمه ی دوم انجام دادیم. پس از گلمان خواستیم که دفاع کنیم و با حفظ توپ بازی را نگه داریم ولی اتلتیکو مانع این کار شد. آنجلوتی همچنین اعتراف کرد که احتمالا در ترکیب اولیه دچار اشتباهاتی شده است.

وی گفت : "با تفکر و هماهنگی کامل ترکیب را چیده ام ولی این طبیعیست و ممکن است گاهی دچار اشتباه در ترکیب چینی بشویم. آربلوا و کوئنترائو تازه نفس و آماده بوند و به همین دلیل بازی کردند.سپس به گل های بیشتری نیاز داشتیم و بنابراین، کارواخال و مارسلو را به میدان آوردم."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391