برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آنچلوتی: ایسکو شبیه سیدورف است

یکشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۰۳ — فارس

سرمربی رئال مادرید بازیکن جوان تیمش را به شاگرد سابقش در میلان تشبیه کرد.

کارلو آنچلوتی پیش از دیدار امشب تیمش مقابل لوانته اظهار داشت: جو بازیکنان آرام است. آنها می‌دانند که همه بازی‌ها مهم است. تیم تاکنون هرکاری را عالی انجام داده است و اکنون پایان کار است. در کل جو تیم آرام است و بازیکنان انگیزه دارند.

وی در خصوص شرایط آربلوا ادامه داد: آربلوا مشکلی در زانویش دارد که آن را بررسی کردیم و به این نتیجه رسیدیم که به استراحت نیاز دارد. پس از استراحت باید ببینیم می‌تواند تمرین کند یا نه. اونه تنها به خاطر توانایی‌های دفاعی بلکه به خاطر شخصیتش بازیکن بسیار مهمی برای ما است. خوشبختانه حال او بهتر می‌شود و می‌تواند در بازی بعدی آماده شود.

سرمربی رئال مادرید خاطرنشان کرد: په‌په از ناحیه شکم مشکل داشت و تمریناتش را شروع کرد. او تمرینات سبک انجام داده و قبل از مسابقه درباره او تصمیم می‌گیرم. بازگشت آلونسو برای تیم بسیار مهم بود و این با پیشرفت تیم همراه شد. در شرایط خوبی قرار داریم.

وی اضافه کرد: بنزما در تیم و با بازی ما احساس راحتی می‌کند. دلیل پیشرفتش همین است. او روی کارش تمرکز کرده و نتیجه‌اش را می‌بیند.

آنچلوتی در خصوص ایسکو گفت:‌ یک ماه با ایسکو صحبت کرده بودم. نمی‌توانستیم در این پست او را به کار بگیرم. او مقابل شالکه و اتلتیکو بسیار عالی بازی کرد. احتمال قرار گرفتن او در ترکیب اصلی بیشتر شده است. یک مورد مشابه او داشتم. سیدورف یک هافبک هجومی بود که با از خود گذشتگی در آن پست بازی می‌کرد. ایسکو هم می‌تواند کار سیدورف را انجام دهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391