برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فان بویتن، کاشف استعداد بایرن می‌شود

شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۵۲ — فارس

رسانه‌های آلمان می‌گویند توماس مولر به رئال مادرید می‌رود، فان بویتن کاشف استعدادهای بایرن خواهد شد و آرین روبن همچنان به دنبال رفع ابهام با مونیخی‌ها است.

در روزهایی که فصل زمستان وارد سومین ماه خود شده و به نحوی بوی بهار می‌آید، شایعات بیشتری در مورد آینده بازیکنان شنیده می‌شود. از جمله این که احتمال دارد دنیل فان بویتن،‌ مدافع بلژیکی چند سال گذشته مونیخی‌ها نزد بایرن صاحب شغل تازه‌ای شود.

آخرین سری شایعات شنیده شده به این شرح است:

*مولرِ ناراضی آیا به رئال مادرید می‌رود

یکی از شایعات شنیده شده مهم چند روز گذشته در سطح لیگ فوتبال آلمان، بحث حضور احتمالی توماس مولر، مهاجم ملی‌پوش و ارزشمند بایرن در تیم فصل آینده رئال مادرید است.

براساس اخباری که شنیده شد، رئالی‌ها خرید این مهاجم ۲۳ ساله را در دستور کار خود برای تابستان آینده قرار داده‌اند و می‌خواهند وی را جذب کنند.

این شایعه از زمانی که عنوان شده بین وی و پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی تیم اختلاف وجود دارد، بیشتر از قبل در محافل ورزشی شنیده شده است.

*یک تمدید قرارداد و کلی حرف

یکی از بحث‌هایی که در ارتباط با بایرن مونیخ از چندین ماه قبل مطرح بوده، بحث تمدید قرارداد آرین روبن است. ستاره‌ مطرح هلندی که از چندین هفته قبل گفته شد با مونیخی‌ها به توافق رسیده که قراردادش را تا سال ۲۰۱۷ تمدید کند اما تا این لحظه وی در دفتر باشگاه حضور نیافته است که همین خود باعث انتشار شایعاتی تازه شد.

وی هر چند خود اعلام کرده تاخیر در عدم امضای قرارداد جدیدش به خاطر مشغله زیاد کاری بوده اما منابع نزدیک به وی نقل می کنند هنوز پاره‌ای مسائل از نظر وی وجود دارد که این کار را به عقب انداخته است.

* فان بویتن، کاشف استعداد بایرن می‌شود

یک خبر غیررسمی و در حد شایعه دیگر در مورد دنیل فان بویتن، مدافع بلژیکی تیم است. ستاره‌ای که از مادری آلمانی و پدری بلژیکی به دنیا آمد.

براساس گزارش یک روزنامه شهر مونیخ، وی تابستان سال جاری از دنیای فوتبال بازنشسته خواهد شد.

با توجه به شناختی که مسئولان بایرن نسبت به وی دارند، ظاهرا تصمیم گرفته اند از وی در تیم «کاشف استعداد‌های خود» استفاده کنند.

در صورتی که این خبر واقعیت داشته باشد، وی مامور خواهد شد که استعدادهای جوان و آینده دار را برای بایرن کشف و شناسایی کند.

*ماندزوکیچ از بایرن به لیگ ایتالیا می‌رود

آخرین شایعه هم نیز در مورد یک بایرنی دیگر است. در شرایطی که این روزها در مورد رفتن ماریو ماندزوکیچ در پایان فصل زیاد صحبت می شود، شایعه های تازه‌ای در مورد این ستاره شنیده شده است.

روزنامه آبند سایتونگ در این ارتباط روز گذشته نوشت وی به احتمال بسیار به لیگ ایتالیا خواهد رفت و بازیکن آ.اس.رم خواهد شد.

یک روزنامه چاپ کرواسی هم نوشت لاتزیوی رم، دیگر تیم پایتخت ایتالیایی‌ها وی را مد نظر دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391