برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کتک خوردن از معلم الهام بخش الکس فرگوسن

جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۴۰ — فارس

سرمربی پیشین منچستریونایتد اعلام کرده کتک خوردن از معلم دوران کودکی الهام بخش او در زندگی بوده است.

سر الکس فرگوسن

الکس فرگوسن فاش کرده در دوران کودکی بارها به خاطر مشاجره با هم‌کلاسی‌هایش از معلم خود کتک خورده است.

معلم فرگوسن که تا پایان عمر با سرمربی پیشین منچستریونایتد در در ارتباط بود روی زندگی وی تاثیر زیادی داشت. این معلم، ترکه چرمی که با استفاده از آن شاگردانش را تنبیه می‌کرد به یادگار به فرگوسن داده و به او گفته که «تو بیش از سایرین معنای این ترکه را درک می‌کنی.»

فرگوسن نیز تاکنون آن را پیش خود نگه داشته و به فرزندان و نوه‌هایش نشان داده است. «آنها با دیدن آن ترکه وحشت کردند. ۶ ضربه از آن ترکه کافی بود تا درد زیادی را متحمل شوی. همواره سعی می‌کردم دستانم را از برخورد آن ترکه دور نگه دارم. من بیشتر به خاطر دعوا کردن با سایر بچه‌ها مجبور بودم درد آن را تحمل کنم.»

الیزابت تامپسون، معلم فرگوسن روی او تاثیر زیادی داشته تا جایی که سرمربی پیشین منچستریونایتد وی را معلمی خوانده که از دنیای دیگری آمده بود. «او همواره می‌خواست که تو بهترین باشی. بخشی از شخصیت من که از او الهام گرفته شده این است که هیچ گاه نباید تسلیم شوی. او به شکل ذاتی جنگنده بود.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391