برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هجمه ی رسانه ای به اوزیل: این اوزیل نابودگر!

چهارشنبه، ۲۱ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۲۳ — آی اسپرت

پس از قطعی شدن حذف آرسنال از لیگ قهرمانان اروپا اکثر روزنامه های انگلیسی با گناهکار شناختن مسوت اوزیل در نوشته های خود علیه هافبک آلمانی آرسنال اقامه ی دعوا کردند

گاردین:" آرسنال مبارزه ی قابل تقدیری را تا پایان ارائه داد. اما در نهایت کار برای آن‌ها بیش از حد بزرگ بود. حضور اوزیل در سمت راست موجب شده بود تا ریبری و آلابا براحتی در این سمت حرکت کرده و برای بایرن موقعیت سازی کنند."

دیلی میل:" اوزیل به نظر بازنده، تنبل بود و اصلا هیچ شباهتی به یک بازیکن ۴۲ میلیون پوندی نداشت پرداخت این مبلغ برای به کار گیری او کار اشتباهی بود."

دیلی تلگراف:" بایرن توانست از نقطه ی ضعف آرسنال استفاده کند اوزیل نشان داد که او مرد روزهای بزرگ در این فصل نیست او کاملا بی تفاوت بود و پس از یک نیمه بد، ۴۵ دقیقه خود را بر روی نیمکت مخفی کرده بود."

میرور:" اوزیل دوباره تلخی و ناامیدی را به ارمغان آورد او حتی در کنترل توپ هم گیج و سر درگم بود. یک شب سیاه در لیگ قهرمانان برای او رقم خورد شبی که او می توانست در آن بدرخشد او می تواند نمایش بهتری داشته باشد اما به نظر خود را گم کرده اگرچه پودولسکی توانست گل را جبران کند اما این کافی نبود."

ایندیپندنت:" اوزیل گران تر از ۴۲ میلیون پوند، او ادامه ی سفر در لیگ قهرمانان را از دست داد در حالیکه او را به عنوان خلبان به لندن آورده بودیم این دقیقا همان بازی بود که بازیکن گران قیمت باید خود را ثابت می کرد او ۴۵ دقیقه کاملا ناشناس در زمین تردد می کرد از سوی دیگر پودولسکی هم ناامید کننده بود با این وجود از اوزیل نمایش بهتری داشت."

خبرهای مرتبط

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391