برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

میشل پلاتینی: ۱۱ بازیکن فوتبال چه گناهی کرده‌اند؛ بروید سفارت روسیه را ببندید!

شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۰۹ — مهر

رئیس اتحادیه فوتبال اروپا، یوفا، در واکنش به فشار دولتمردان اروپایی و آمریکایی مبنی بر حذف روسیه از رقابتهای جام جهانی گفت: به ۱۱ بازیکن روسیه چه ارتباط دارد که وارد این مسائل سیاسی شوند.

روسیه متهم به این است که به طور غیرقانونی به شبه جزیره کریمه لشکرکشی کرده است. پس از این اتفاق بسیاری از سیاستمداران اروپایی و آمریکایی مدعی شدند عضویت روسیه در فیفا باید لغو شود. آنها پا را از این فراتر گذاشته و عنوان کردند تیم روسیه باید از رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل کنار گذاشته شود و نیز میزبانی جام جهانی ۲۰۱۸ از این کشور گرفته شود.

"میشل پلاتینی" معتقد است مسائل سیاسی نباید به عرصه ورزش کشیده شود.

رئیس یوفا در گفتگو با سی ان ان اظهار داشت: نمی‌دانم چرا باید پای ۱۱ بازیکن تیم ملی روسیه به این ماجرا باز شود. به آنها چه ربطی دارد؟ شما که مدعی هستید روسیه باید از جام جهانی کنار گذاشته شود چرا سفارت‌های این کشور را تعطیل نمی‌کنید؟

در جام جهانی ۱۹۷۸ بسیاری از فرانسوی‌ها بر این عقیده بودند که تیم ملی کشورشان به دلیل اینکه حقوق بشر در آرژانتین رعایت نمی‌شود نباید در این کشور حضور پیدا کنند. اما پلاتینی و هم‌تیمی‌هایش به آرژانتین رفتند.

وی گفت: همیشه بهتر است که بروی و آنچه را که فکر می‎کنید از بایکوت بهتر است را توضیح دهید. بهتر است توضیح دهیم که چرا از این وضعیت ناراحتیم . این به مانند همان وضعیتی است که من در سال ۱۹۷۸ در آرژانتین داشتم. ما فکر کردیم بهتر است به آنجا برویم و بگوییم از آنچه در آرژانتین اتفاق می‌افتد راضی نیستیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391