برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رونی بالاتر از کانتونا و لمپارد ایستاد

دوشنبه، ۱۹ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۵۲ — دیلی میل

وین رونی با پاس گلی که جلوی وست بروم برای دنی ولبک فرستاد، یک رکورد جدید ثبت کرد.

حالا او اولین بازیکن در تاریخ لیگ‌برتر است که در ۵ فصل متفاوت، تعداد گل‌ها و پاس گل‌هایش دو رقمی شده.

رونی در بازی مقابل وست بروم تعداد گل‌های این فصلش را به ۱۱ و تعداد پاس گل‌هایش را به ۱۰ رساند تا در این زمینه صاحب رکورد شود. این پنجمین فصلی است که ستاره ۲۸ ساله منچستر به این افتخار می‌رسد. در این زمینه، اریک کانتونا و فرانک لمپارد با ۴ فصل، دیدیه دروگبا با ۳ فصل و دنیس برگکمپ با ۲ فصل بعد از رونی در رده‌های بعدی ایستاده‌اند. از طرف دیگر، رونی فقط ۲۷ گل دیگر لازم دارد تا رکورد دنیس لاو را بشکند و بهترین گلزن تاریخ باشگاه شود.

اﯾﻦ ﻣﺴﺎﻟﻪ، ﺑﺎر دﯾﮕﺮ ﺛﺎﺑﺖ ﮐﺮد ﮐﻪ ھﻮاداران ﯾﻮﻧﺎﯾﺘﺪ درﺑﺎره دﺳﺘﻤﺰد ۳۰۰ ھﺰار ﭘﻮﻧﺪ در ھﻔﺘﻪ اوﭘﺲ از ﺗﻤﺪﯾﺪ ﻗﺮاردادش ﮐﻪ اﻋﺘﺮاض زﯾﺎدی ﺑﻪ آن داﺷﺘﻨﺪ، اﺷﺘﺒﺎه ﮐﺮده اﻧﺪ. این در حالی است که این مهاجم جوان در ۵ سال دیگری که در منچسترحضور دارد میتواند موفقیت های بیشتری بدست بیاورد و رکوردهای منحصربفردی از خود به جای بگذارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391