برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بارتومو: از تصمیم فیفا خشمگین هستیم

جمعه، ۱۵ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۳:۳۳ — فارس

رئیس باشگاه بارسلونا خشم خود را از تصمیم فیفا در خصوص محرومیت یک ساله این باشگاه اعلام کرد.

ماریا بارتومو عصر روز گذشته نشستی خبری برگزار کرد تا در خصوص تغییر شکل ورزشگاه نیوکمپ صحبت کند اما بیشتر زمان بحث به محرومیت یک ساله از سوی فیفا به دلیل تخطی از قوانین جذب بازیکن زیر ۱۸ ساله اختصاص یافت.

بارتومو در این باره اظهار داشت: خیلی عجیب است که فیفا جلسه‌ای تشکیل دهد و چنین تصمیمی بگیرد و چند ماه بعد تصمیمش را به ما اعلام کند. هر طور می‌خواهید می‌توانید این را برای خودتان تفسیر کنید. می‌خواهم این را روشن کنم که بارسلونا در هماهنگی کامل با قوانین فیفا در خصوص ممنوعیت جذب بازیکنان زیر ۱۸ سال است. افرادی بی‌توجه در دنیا وجود دارند که ازافراد زیر سن قانونی برای قاچاق انسان استفاده می‌کنند؛ اینجا در بارسلونا همیشه باشگاهی را خواهید داد که از ارزش‌های آموزشی دفاع می‌کند. بارسلونا باشگاهی است که آکادمی نوجوانان دارد؛ باشگاه ما به لاماسیا افتخار می‌کند. ساندرو روسل به فیفا نامه‌ای‌ نوشت و درخواست کرد که تعدادی از بازیکنان از این قانون معاف شوند تا بتوانند آموزششان را در بارسلونا ادامه دهند.

وی ادامه داد: می‌خواهم به اعضای باشگاه و والدین این بازیکنان بگویم که ما از این تصمیم که یک الگوی ۳۵ ساله؛ الگویی که فیفا از آن تمجید کرده و اساس باشگاه ما را جریمه کرده است، خشمگین هستیم. ژاوی، اینیستا، مسی و... ما از بازیکنان جوانمان مراقبت می‌کنیم و نگران آموزش آنها هستیم.

رئیس باشگاه بارسلونا خاطرنشان کرد: آکادمی نوجوانان ما ۲۳۰ کودک از ۱۸ کشور مختلف را شامل می‌شود. از این تعداد ۴۰ کودک ملیت اسپانیایی ندارند و ۱۸ نفر آنها ساکن لاماسیا هستند. اکنون ۸۰ بازیکن در خوابگاه لاماسیا سکونت دارند.

وی گفت: نمی‌توانیم از الگوی آموزشی خود چشم‌پوشی کنیم. پیغامی که می‌خواهیم بدهیم این است که لاماسیا دست نیافتنی است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391