برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اختلاف فدراسیون فوتبال نیجریه و سرمربی تیم فوتبال این کشور حل شد

پنجشنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۴۸ — ایرنا

مسوول روابط عمومی فدراسیون فوتبال نیجریه گفت: اختلاف بوجود آمده بین این فدراسیون و سرمربی تیم فوتبال این کشور به صورت دوستانه حل و فصل شد.

امیکا اینیاما روز پنجشنبه در گفت و گو با روزنامه ˈوانگورادˈ نیجریه افزود: همه اختلاف های گذشته بین فدراسیون فوتبال نیجریه و ˈاستفان کیشیˈ سرمربی تیم فوتبال این کشور به صورت دوستانه حل و فصل شد.

وی تصریح کرد: این اختلاف‌ها موجب نگرانی فدراسیون فوتبال نیجریه و هواداران تیم فوتبال این کشور شده بود که با برگزاری نشست و گفت و گوهای دوستانه بین طرفین برطرف شد.

اینیاما تاکید کرد: شاید تصور شود که بین این فدراسیون و سرمربی همچنان جنگ وجود دارد، اما من با اطمینان می گویم که بین این دو صلح بر قرار شده و دیگر تنشی بین فدراسیون فوتبال نیجریه و ˈاستوان کشیˈ وجود ندارد.

وی افزود: استوان کشی مامور فدراسیون فوتبال نیجریه است و ما ناظر بر کار او هستیم و از زمانی که او در تیم ملی نیجریه کار خود را آغاز کرده است همکاری دوستانه ای بین ما و او وجود دارد.

به نوشته این روزنامه، اینیاما که همچنین رییس سازمان تیم های ملی نیجریه را بر عهده دارد تاکید کرد که فدراسیون فوتبال این کشور قصد استخدام یک مشاور فنی برای تیم فوتبال این کشور را ندارد و به توانایی فنی ˈکشیˈ ایمان دارد.

وی تصریح کرد: تیم فوتبال نیجریه برای شرکت در مسابقات جام جهانی نیازی به مربی دیگری ندارد و هیچ برنامه ای هم برای استخدام یک مشاور فنی یا مربی دیگر ندارد.

مدیر تیم های ملی نیجریه با بیان اینکه ˈبه کشی اطمینان داریمˈ افزود: ما می خواهیم برای موفقیت به او کمک کنیم.

وی افزود: در دو ماه باقی مانده، به جام جهانی برزیل متمرکز می شویم و می خواهیم به برزیل برویم و با کسب نتیجه مناسب و درخور تحسین به کشور باز گردیم.

به نوشته رسانه های نیجریه، در روزهای گذشته اختلاف هایی بین ˈاستوان کشیˈ سرمربی تیم فوتبال این کشور و فدراسیون فوتبال نیجریه بر سر پرداخت نشدن مطالبات کشی و دستیارانش بوجود آمده بود.

گفته می شود فدراسیون فوتبال نیجریه با پرداخت مطالبات سرمربی تیم فوتبال این کشور و دستیارانش به اختلاف‌ها پایان داده است.

تیم فوتبال نیجریه به همراه تیم های ایران، بوسنی و آرژانتین در گروه شش جام جهانی ۲۰۱۴برزیل حضور دارند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391