برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فیفا۵ /۲۱درصد رزرو هتل هادر محل های برگزاری جام جهانی ۲۰۱۴ را لغو کرد

شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۲:۴۲ — ایرنا

آژانس رسمی گردشگری فیفا (مچ سرویس) به دلیل تقاضای پایین رزرواسیون هتل در شهرهای محل برگزاری رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۴ ۵/ ۲۱ درصد اتاق های رزرو شده در سراسر این کشور را آزاد کرد.

بر اساس برآوردهای اولیه در جریان جام جهانی برزیل به طور متوسط حدود ۴۰ درصد ظرفیت هتل های ۱۲ شهر برزیل محل برگزاری رقابت‌ها خالی است.دراین میان شهر بلوارو یزنچی ۴۰ درصد ، سالوادور ۲۰ درصد ، سان پائولو ۴۰ درصد،ریودوژانیرو ۱۰درصد ، کوریتیبا ۴۰ درصد و برازیلیا ۳۰ درصد ظرفیت خالی خواهند داشت.

ازنظر تعداد اتاق‌ها ، شرایط فعلی در مقایسه با دوره مشابه سال ۲۰۱۱ که ۱۰۰ هزار تخت کمبود وجود داشته معکوس شده است .

* لغو ۵/۲۱ درصد هتل های روزو شده توسط فیفا

آژانس رسمی گردشگری فیفا (مچ سرویس) به دلیل تقاضای پایین رزرواسیون هتل در شهرهای محل برگزاری رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۴ لغو ۵/۲۱ درصد اتاق های رزرو شده در سراسر کشور را آزاد کرد.

این شرکت مسوول اسکان نمایندگان رسمی تیم های منتخب وگردشگران است ،تجدید نظر در مدت رزرو و یا لغو رزرواسیون بخشی از هتل‌ها از قبل در قراردادها پیش بینی شده است .شهرهای نتال و پورتو الگره بیشترین سهم را در لغو رزرواسیون ( به ترتیب ۵۰ و ۴۰ درصد ) داشته اند و شهر ریودوژانیرو ازاین امر مستثنی شده است .

* افزایش تعداد پروازهای داخلی در طول جام جهانی

اتحادیه برزیلی شرکت های هوایی برزیل اعلام کردقراراست۴شرکت هواپیمایی برزیل (تام،گویل ،آویانکا و آزول)درخلال برگزاری جام جهانی از افتتاحیه (۱۱ ژوئن تا ۱۴ ‍ژوییه- ۲۱ خرداد تا ۲۳ تیر ماه )۱۶هزارو۱۱۶پرواز( ۶۴۵ هزار صندلی خالی ) به تعداد پروازهای خود بیافزاید.

هدف از این افزایش خدمت رسانی به ۷ میلیون گردشگر است که در این مدت بین شهرهای مختلف محل برگزاری بازی های جام جهانی به مسافرت می پردازند.

برازیلیا بیشترین درصد افزایش پروازها را (۶۴ درصد ) در سطح کشور به خود اختصاص خواهد داد.

ادواردو سانوویچ رییس این اتحادیه در این مورد گفت : چنین افزایشی در برزیل با سایررویدادها قابل قیاس نیست گرچه در خلال جشن های کارناوال در ریو و سالوادور تردد افراددر چند روز بیشتر بود ولی جام جهانی به مدت یک ماه برگزار می شود.

تعداد پروازهای عادی در برزیل در این مدت ۵۱ هزار و ۵۵۳ پرواز خواهد بود که پروازهای فوق العاده به تعداد ۱۶هزار و ۱۱۶پرواز(۳۱درصد افزایش ) به آن افزوده می شود.

آمار پروازهای داخلی برخی شهرهای منتخب به شرح زیر است :

سان پائولو ۳۲ درصد افزایش

ریودوژانیرو ۴۵ درصد افزایش

برازیلیا ۶۴ درصد افزایش

کوریتیبا ۱۳ درصد افزایش

بلواوریزنچی ۱۱ درصد

سالوادور ۳۸ درصد افزایش

سایر شهرها یعنی فورتالزا ، رسیف ، ماناوس ، پورته الگره و ناتال نیز هر کدام بین ۲۵۰ تا ۹۰۰ پرواز فوق العاده را به خود اختصاص خواهند داد.

* حضور رییس جمهوری برزیل در افتتاحیه و اختتامیه بازی ها

براساس تصمیم دولت برزیل قرار است دیلما روسف رییس جمهوری این کشور تنها در مراسم افتتاحیه در سان پائولو و اختتامیه در ریودوژانیرو شرکت کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391