برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مایگاری: همیشه از کشی حمایت کرده‌ام

شنبه، ۳۰ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۰۹:۵۲ — فارس

رئیس فدراسیون فوتبال نیجریه به انتقاد از رفتار رسانه‌ها برای دامن زدن به اختلاف فدراسیون با سرمربی عقاب‌ها پرداخت.

آمینو مایگاری پس از حرف و حدیث‌های اخیر درخصوص اختلاف فدراسیون فوتبال نیجریه با سرمربی تیم ملی تأکید کرد که برای شکست نیجریه و استفن کشی، سرمربی این تیم در رقابت‌های جام‌جهانی ۲۰۱۴ برزیل توطئه نمی‌کند.

مایگاری اعلام کرد که اگر فدراسیون موفقیت کشی را نمی‌خواست، او را به عنوان سرمربی تیم انتخاب نمی‌کرد.

وی در این باره اظهار داشت: وقتی سامسون سیاسیا، سرمربی سابق تیم به دلایل مشخص از تیم جدا شد، چند نفر از کسانی که اکنون از کشی حمایت می‌کنند، می‌خواستند او سرمربی نیجریه شود؟ اما من پس از صحبت با کمیته اجرایی او را به عنوان سرمربی تیم انتخاب کردم و او می‌تواند تأیید کند که من از او حمایت می‌کردم.

وی ادامه داد: برخی فقط می‌خواهند خودشان را مشهور کنند و از اختلاف با کشی برای توهین به ما و جلب حمایت مردم استفاده می‌کنند. من هرگز نمی‌توانم مخالف کسی فعالیت کنم که همه با هم او را بزرگترین سرمربی زنده تاریخ نیجریه کرده‌ایم.

رئیس فدراسیون فوتبال نیجریه همچنین به انتقاد از دامن زدن به اختلافات فدراسیون با سرمربی تیم ملی توسط رسانه‌ها پرداخت و گفت: اگر کسی تردید داشته باشد، می‌تواند سوال کند اما آنها هرگز این کار را انجام نمی‌دهند. آنها در فیس‌بوک یا توئیتر به تخریب شهرت فدراسیون فوتبال نیجریه می‌پردازند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391