برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حق پخش فوتبال لیگ سودان از تلویزیون این کشور سلب شد

شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۱۲ — ایرنا

فدراسیون فوتبال سودان قرارداد حق پخش تلویزیونی مسابقات فوتبال لیگ باشگاههای دسته یک این کشور میان این فدراسیون وتلویزیون رسمی این کشور را فسخ کرده است .

این اقدام به دنبال پرداخت نشدن قسط نخست حق پخش مسابقات توسط تلویزیون این کشور اتخاذ شده است .

در اطلاعیه فدراسیون فوتبال سودان آمده است : تلویزیون رسمی این کشور طبق قرارداد فیمابین قرار بود مبلغ دو میلیون پوند از کل مبلغ شش میلیون پوندی قرارداد خرید حق امتیاز پخش بازیهای لیگ دسته یک این کشور را پرداخت کند اما باگذشت

دوماه از شروع لیگ هیچ مبلغی به حساب فدراسیون واریز نکرده است .

این اطلاعیه می افزاید: به دنبال فشار باشگاههای که بخش زیادی از منبع درامدی آنها بوسیله عایدات فروش امتیاز بازیها به دست می آید متولیان فدراسیون فوتبال سودان تصمیم به فسخ قرارداد فیما بین وجلوگیری از ورود دوربینهای تلویزیون سودان به ورزشگاههای محل برگزاری مسابقات فوتبال لیگ دسته یک این کشور کردند.

بگفته نایب رییس فدراسیون فوتبال سودان ،قرار است این موضوع به مراجع قضایی ارجاع شود.

او افزود: کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال سودان به دنبال حامی مالی جدیدی چه از داخل ویاحتی از شبکه های عربی خارجی است تا با آن قرارداد امضا کند.

در مسابقات فوتبال دسته یک سودان که هفته هفتم آن سپری شده ۱۶ تیم حضور دارند وبه دلیل فقر مالی بیشتر تیمها از بازیکنان داخلی غیر حرفه ای استفاده می کننند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391