برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یورش خشونت بار پلیس ترکیه به تظاهرات هواداران فوتبال

یکشنبه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۲۱:۴۸ — ایرنا

تظاهرات صدها نفر از هواداران فوتبال دراعتراض به تصمیم فدراسیون فوتبال ترکیه برای فروش بلیت های الکترونیکی روزیکشنبه با مداخله خشونت بار پلیس رو به رو شد.

به نقل ازپایگاه خبری ˈدوغانˈ، صدها نفر ازهواداران فوتبال ازتیم های مختلف ترکیه با تجمع درمیدان گالاتاسرای دراستانبول به سوی میدان تقسیم راهپیمایی کردند.

تظاهرکنندگان علیه فدراسیون فوتبال ترکیه شعار داده ومدعی شدند که فروش بلیت های الکترونیکی به منظور رانت خواری وایجاد منفعت برای شرکت های خودی درنظر گرفته شده وآنان پس از این در اعتراض به این اقدام در ورزشگاه‌ها حضور نخواهند یافت.

فدراسیون فوتبال ترکیه هفته گذشته برای شناسایی آشوبگران واخلالگران در ورزشگاه های این کشور به فروش بلیت های الکترونیکی اقدام کرد.

پلیس ونیروهای امنیتی ترکیه با استفاده ازاطلاعات بلیت های الکترونیکی قادر به شناسایی تماشاگران خاطی خواهند بود.

این بلیت‌ها قابلیت آن را دارند که برای هر بازی شارژ شوند و تا پایان فصل ۲۰۱۴ - ۲۰۱۵ لیگ برتر فوتبال باشگاه های ترکیه اعتبار دارند.

تظاهرکنندگان شعار دادند که ازاین پس از تیم خود درخیابانها وکوچه‌ها حمایت خواهند کرد و بلیت الکترونیکی نخواهند خرید.

پلیس استانبول با عنوان اینکه تظاهرات غیر قانونی است خواهان متفرق شدن تظاهرکنندگان شد که این موضوع منجر به درگیری دو طرف شد.

پلیس با ماشین های آبپاش به تظاهرکنندگان حمله کرد و۱۴ نفر ازتظاهرکنندگان دستگیر شدند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391