برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سرپرست تیم الریان: بی عدالتی در فوتبال قطر بیداد می کند

سه‌شنبه، ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۳:۴۰ — ایرنا

سرپرست تیم فوتبال باشگاه تازه سقوط کرده الریان قطر گفت: بی عدالتی وبی قانونی در فوتبال این کشور بیداد می کند.

احمد آل شافی روز سه شنبه در گفت وگو باتارنمای الدوری و الکاس قطر اظهار کرد: فساد وبی عدالتی ریشه فوتبال این کشور را هدف قرار داده وموجب شده تا برخی تیمهای نوظهور زمان امور را به دست بگیرند و قهرمان شوند وتیمهای مطرح وباسابقه سقوط کنند.

وی سقوط تیم الریان که یکی از باسابقه ترین تیمهای قطری بشمار می‌رود به لیگ دسته دوم در فصل جاری را یک فاجعه توصیف کردوافزود: فوتبال قطر درحال حاضر در بدترین شرایط خود بسر می برد.

آل شافی گفت: حمایت دولت از تیم های خاص امثال لخویا والجیش که وابسته به وزارت کشور است موجب شده تااین دو تیم برغم اینکه تازه به لیگ یک صعود کردند اما طی دوسال اخیر جای تیمهای مطرح همچون الغرافه ،العربی، الاهلی ،الریانو.. را بگیرند.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال قطر افزود: نگاه دوگانه دولت به باشگاهها موجب شده تاشکاف عمیقی درفوتبال این کشوربوجودآیدکه نتیجه آن افت شدیدفوتبال قطر در زمینه های ملی وباشگاهی در رقابتهای منطقه ای وقاره ای است.

آل شافی ادامه داد: چرا تیمهای لخویا والجیش دراین دو سال بازیکنان خارجی زیادی به تابعیت درآوردنددرحالی دراین زمینه قانون سد راه برخی تیمهای دیگر می شود.

اوبااشاره به اینکه تیم لخویا در سال اول صعودش به لیگ ستارگان قطر ، قهرمان شد، افزود: درهیچ جای دنیا چنین اتفاقی نمی افتد اما درقطر بخاطر حمایتهای مالی و زیرپا گذاشتن مقررات به راحتی این امر شدنی است.

وی گفت: تازمانی که قوانین برای همه یکسان نشود ودخالتهای افراد ذی نفوذ درباشگاهها متوقف نشود فوتبال قطر همچنان به سقوط خودادامه خواهد داشت.

وی سقوط تیم الریان را ناشی از عملکرد ضعیف مدیران ارشد این باشگاه عنوان کرد وافزود: بارها از رییس باشگاه درخواست کردم که بازیکنان تاثیرگذار این تیم امثال رودریگوتاباتا ونیمار را حفظ کند اما آنها گوش شنوایی نداشتند وعذر این دوبازیکن به بهانه افت سطح فوتبال درمیانه فصل خواستند

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391