برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آشوب‌های خیابانی در برزیل شدت گرفت

جمعه، ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۴:۳۵ — فارس

معترضان در شهر سائوپائولو با آتش زدن لاستیک،‌ بزرگراه اصلی شهر را بستند.

در حالی ۲۷ روز تا جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل باقی مانده است، همچنان اعتراض‌ها و آشوب های خیابانی در شهرهای مختلف برزیل ادامه دارد و به نوعی همه مقامات ورزشی کشورهای مختلف جهان را برای سفر به این کشور با مشکل مواجه کرده است.

روز گذشته تعداد زیادی از شهروندان شهر سائوپائولو به خیابان‌ها ریختند و با آتش‌بازی شهر را به آشوب کشیدند. معترضان با آتش زدن لاستیک ماشین‌ها در بزرگراه اصلی سائوپائولو ترافیک سنگینی را در سطح شهر ایجاد کردند تا اینکه پلیس وارد شد تا بلکه معترضان را آماده کنند.

معترضان و شهروندان سائوپائولو با در دست داشتن بنرهایی که روی آن نوشته شده بود: "جام جهانی بدون مردم" و " دوباره همه ما به خیابان‌ها می‌آییم" اعتراض خود را به دولتمردان کشورشان نشان دادند.

کارگران، معلمان و کارکنان حمل و نقل شهری نیز در این اعتراض شهری با در دست داشتن پرچم های اعتراض آمیز به آنها ملحق شدند.

معترضان به خیابان‌ها ریخته اند چون معتقدند که برخلاف مشکلات مالی عدیده‌ای که شهروندان دارند،‌اما دولتمردان برای میزبانی جام جهانی رقم های میلیارد دلاری هزینه کرده‌اند و به همین دلیل آنها به این میزبانی اعتراض دارند.

مخالفان میزبانی جام جهانی اعتقاد دارند که هزینه های میلیارد دلاری باید برای حل مشکلات افراد فقر برزیل هزینه شود، نه برای میزبانی جام جهانی

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391