برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گراتزیانی: باید به بالوتلی اُردنگی بزنیم!

یکشنبه، ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۲۱:۱۲

چیچو گراتزیانی راه حل جدیدی برای سر به راه کردن ماریو بالوتلی یافته است. «یک اُردنگی نثارش می کردم!»

مهاجم میلان پس از شکست ۲-۰ برابر رم از صحبت های سه کارشناس شبکه اسکای اسپرت ایتالیا عصبانی شد و به جیانکارلو ماروکی توهین کرد. گراتزیانی، که در سال ۱۹۸۲ با ایتالیا به قهرمانی جهان دست یافته، حالا به عنوان کارشناس شبکه مدیاست فعالیت می‌کند و نظرات جالبی در مورد بالوتلی دارد. «بالوتلی شانس آورد، چون جیانکارلو ماروکی خیلی مودب بود. اگر با من آن طور صحبت می کرد، بالو احتمالا با واکنش جدی تری روبه رو مواجه می شد. نباید بگویید که ماروکی از فوتبال چیزی نمی فهمد.»

«اگر هم تیمی مثل بالوتلی داشتم، و می دیدم که آن طور مثل دیدار با رم بازی می کند، یک اُردنگی نثارش می کردم و بعد هم او را زیر دوش آب سرد می فرستادم.» «بالوتلی این طور دارد خودش را به شکل یک قربانی نشان می دهد. در بازی با رم وقتی توپ به او می رسد، طوری رفتار می کرد که انگار با ایستادن در آنجا دارد به ما لطف می کند. بعد اشتباه می کرد و از دست هم تیمی هایش عصبانی می شد.» «بالوتلی اصلا به دنبال بازیکنی ندوید، بازی دیشبش را اصلا نمی شد تماشا کرد. طوری رفتار کرد که انگار نمی خواهد فوتبال بازی کند. او باید از هم تیمی هایش به خاطر بازی اش معذرت خواهی کند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391