برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سپ بلاتر: اظهارات من برای میزبانی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر تحریف شده است

شنبه، ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۹:۲۸ — ایرنا

رییس فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) با صدور بیانیه ای، سخنان منتسب به خود در باره جام جهانی ۲۰۲۲ قطر که در رسانه های جهان منتشر شده است را تحریف شده دانست.

به نقل از خبرگزاری ها، «ژوزف سپ بلاتر» روز شنبه با صدور بیانیه ای که بر روی پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) قرار گرفت، تاکید کرد که سخنانش برای

میزبانی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر تحریف شده است.

بلاتر تصریح کرد: سخنان من مربوط به سوالی برای میزبانی جام جهانی در فصل تابستان است و من توضیح دادم که میزبانی جام جهانی ۲۰۲۲ توسط قطر در فصل تابستان، کار بسیار اشتباه و غلط است.

رییس فیفا در این بیانیه افزود: در پاسخ به این پرسش ادامه دادم که قطر قدرت میزبانی جام جهانی فوتبال در فصل تابستان را ندارد.

بلاتر تاکید کرد: من هیچگاه نگفتم قطر قدرت میزبانی جام جهانی فوتبال را ندارد بلکه تاکید می کنم که به دلیل افزایش درجه حرارت قطر در فصل تابستان، برگزاری جام جهانی در این فصل سال در این کشور اشتباه است.

وی در بیانیه خود اضافه کرد: هیچ شکی در میزبانی قطر برای مسابقات جام جهانی فوتبال در سال ۲۰۲۲ وجود ندارد.

رییس فیفا تصریح کرد: این اظهارات از سوی رسانه های جهان تحریف شده است و این رسانه‌ها به نقل از من اعطای میزبانی جام جهانی فوتبال در سال ۲۰۲۲ به قطر را کاری غلط عنوان کرده اند که از این طریق اظهارات منتسب به من تکذیب می شود.

ژوزف سپ بلاتر روز پنجشنبه در گفت و گو با یک شبکه تلویزیونی سوییس در باره جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به سوال های خبرنگار این شبکه تلویزیونی پاسخ داد.

پس از آن بیشتر رسانه های جهان با اشاره به گفت و گوی بلاتر با این شبکه تلویزیونی، به نقل از بلاتر نوشتند: اعطای میزبانی جام جهانی ۲۰۲۲ به قطر کار اشتباهی بوده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391