برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بواتنگ: باخت از رئال را جبران می‌کنیم

دوشنبه، ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۲:۰۷ — فارس

مدافع ملی‌پوش بایرن مونیخ گفت: همه به این موضوع باور داریم که نتیجه را مقابل رئال تغییر می‌دهیم و به فینال می‌رسیم.

ژروم بوآتنگ

جروم بواتنگ در گفت‌وگویی با هفته‌‌نامه کیکر در آستانه دیدار برگشت باوارایی‌ها با رئال مادرید (مصاف فردا شب در آلیانس‌آره‌نا) اظهار داشت: پپ، رئال را خوب می‌شناسد و با تاکتیک او خودمان را آماده‌ بازی با رئال می‌کنیم. بدیهی است که باید نتیجه را تغییر دهیم و به فینال برسیم. همه بازیکنان نیز به این موضوع اعتقاد داریم و شکی وجود ندارد. درست است چند هفته اخیر همه چیز فوق‌العاده نبوده اما هنوز یک بازی برای رسیدن به فینال اروپا، فرصت داریم. بازی‌ای که خانگی هم هست.

وی در این گفت‌وگو به نکاتی چند اشاره کرده است:

*آقای بواتنگ، هواداران نباید نگران دفاع تیم شوند؟

این که در دیدارهای اخیر گل خورده‌ایم، چیزی است که کاملا به چشم می‌آید. مقابل وردربرمن ۲ گل این شکلی خوردیم. می گوییم می خواهیم جلوی گل خوردن را بگیریم و آن وقت در دفاع ۲ در مقابل ۳ نفر می شویم و ۲ گل می خوریم. من که می گویم این حالت تو چشم می زند. به کل تیم هم مربوط می‌شود. ایراد فقط از خط دفاع نیست. همه ما با هم جلو می‌رویم و حمله می کنیم و همه با هم عقب می آییم و دفاع می کنیم. کاری که در نیمه اول بازی شنبه با وردربرمن خوب انجام ندادیم اما نیمه دوم بسیار عالی بودیم.

*چه بهبودی در این زمینه باید حاصل شود؟

وقتی به این شکل مقابل رئال بازی می کنی، آنوقت لازم نیست که شروع به حمله کنی. مقابل وردربرمن و در نیمه اول آن بازی، پرانتقاد بازی کردیم اما نیمه دوم همه دیدند چقدر قوی هستیم. اگر مثل نیمه دوم تیم باشیم، بایرن فوق‌العاده قوی خواهد بود.

*پس در بازی برگشت مقابل رئال چگونه باید بازی کرد؟

بدیهی است در مورد این مساله مربی تصمیم‌ می‌گیرد. پپ، رئال را خوب می‌شناسد و با تاکتیک او ما خودمان را آماده‌ بازی با رئال می‌کنیم. بدیهی است که باید نتیجه را تغییر دهیم و به فینال برسیم. همه بازیکنان نیز به این موضوع اعتقاد داریم و شکی وجود ندارد.درست است چند هفته اخیر همه چیز فوق‌العاده نبوده اما هنوز یک بازی برای رسیدن به فینال اروپا، فرصت داریم. بازی که خانگی هم هست. نباید تردیدی به دل راه دهیم.

*فکر می‌کنی در بازی برگشت رئال باز اساس تاکتیک خود را روی ضد حمله بگذارد؟

شاید همه تاکتیک بازی رئال در آلیانس آره‌نا ضد حمله نباشد، اما این تیم سعی می‌کند از این ویژگی بازی خود خوب استفاده کند. چیزی که ما اکنون از آن شناخت و تجربه داریم و به طور قطع راه‌هایی را برای مقابله با آن پیدا می‌کنیم.

*در بازی برگشت فکر می‌کنی کدامیک از رئالی‌‌ها خطرناکتر هستند؟

همه بازیکنان رئال خطرناک هستند اما بیشتر از همه بیل، رونالدو و بن‌زما، سه مهاجم با کلاس جهانی هستند. در موقعیت تک به تک هر مدافعی با این مهاجمین به مشکل بر می‌خورد. باید شرایطی را فراهم کنیم که این وضعیت پیش نیاید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391