برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رییس فدراسیون فوتبال فلسطین: رژیم صهیونیستی باید از فیفا اخراج شود

چهارشنبه، ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۶:۵۷ — ایرنا

رییس فدراسیون فوتبال فلسطین تاکید کرد که این کشور خواستار اخراج رژیم صهیونیستی از فدراسیون بین المللی فوتبال ( فیفا ) است.

روزنامه الرای کویت روزچهارشنبه به نقل از « جبریل الرجوب » ، اضافه کرد: به دلیل پایبند نبودن رژیم اشغالگر قدس به قوانین و آیین نامه های بین المللی، فلسطین خواستار اخراج این رژیم از فیفاست.

وی با بیان اینکه ما از این خواسته خود از کنگره فیفا که قرار است ماه آینده در حاشیه جام جهانی درسائوپائولو برگزار شود، کوتاه نخواهیم آمد تاکیدکرد: بدون شک این خواسته در کنگره فیفا به تصویب خواهد رسید.

رییس فدراسیون فوتبال فلسطین افزود: ما خواستار آن هستیم که رژیم اشغالگر قدس مطابق با قوانین وکنوانسیون های بین المللی که با فیفا نیزدر ارتباط است با ورزشکاران و مسوولان ورزش فلسطین رفتار کند.

وی افزود: تا هنگامیکه این موضوع عملی نشود ما خواستار احقاق حق خود و اخراج رژیم صهیونیستی از فدراسیون بین المللی فوتبال ( فیفا ) هستیم زیرا این رژیم اشغالگر به قواعد و قوانین بین المللی پایبند نیست.

الرجوب تاکید کرد: موضوع فلسطین به عنوان یک کشور در نقشه فوتبال جهان شناخته شده است باید درکنگره فیفا مورد بررسی قرار گیرد و ما می خواهیم به آنچه حق ماست یعنی فلسطین، سرزمین ورزش آزاد و مستقل دست یابیم.

وی اظهار کرد: نبرد ما عادلانه و درخواست ما برای ورزش آزاد و مستقل همچون همه فدراسیون های ملی در سطح جهان شفاف است.

رییس فدراسیون فوتبال فلسطین با مطرح کردن این سووال که آیا درخواست ما خارج از قوانین وآیین نامه های بین المللی است ؟ اضافه کرد: به یقین پاسخ منفی است وهمه می دانندکه ورزشکاران فلسطینی با چه مشکلاتی بخصوص در مواجهه با رژیم اشغالگر قدس مواجه هستند لذا خواستار حمایت از احقاق حق خود شده ایم و اکنون زمان آن رسیده است که اعضای فیفا نیت های خود را در قبال فلسطین انتخاب کنند.

الرجوب درباره دیدارهایش با رییس فدراسیون فوتبال رژیم صهیونیستی اظهار کرد: می خواهم توضیح دهم که تاکنون به صورت فردی در هیچ زمان و مکانی با رییس فدراسیون رژیم اشغالگر قدس دیدار نداشته ام .

وی افزود:تنها دیدار ما در زوریخ در کمیته ای که فیفا برای رسیدگی به مشکلات تشکیل داده بود که در آن کمیته نیز رییس فدراسیون رژیم اشغالگر قدس مدام می گفت من می خواهم اما نمی توانم.

رییس فدراسیون فوتبال فلسطین ادامه داد:برای فرار از مسوولیت، رییس فدراسیون فوتبال رژیم صهیونیستی می گفت اینگونه برخورد با فلسطینیان مورد علاقه من نیست.

وی تاکید کرد: رییس فدراسیون فوتبال رژیم متجاوز صهیونیستی با این کارها، خلاف قوانین و کنوانسیون های بین المللی عمل می کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391