برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اسکولاری: اعتراضات خیابانی می تواند به شانس قهرمانی برزیل ضربه بزند

دوشنبه، ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۲:۳۰ — ایرنا

سرمربی تیم ملی فوتبال برزیل گفت برگزاری اعتراضات مردمی در مخالفت با جام جهانی می تواند به شانس برزیل برای قهرمانی در این تورنمنت ضربه بزند.

لوییز فیلیپه اسکولاری

سال گذشته میلادی در جریان برگزاری جام کنفدراسیون‌ها صدها هزار برزیلی در اعتراض به هزینه های جام جهانی و فقدان سرمایه گذاری برای زیرساخت‌ها در این کشور به خیابانها آمدند.

در حالی که این کشور از ۱۲ ژوئن تا ۱۳ ژوئیه میزبان جام جهانی است، اعتراضات در ابعاد کوچکتری دراین کشور همچنان ادامه دارد.

لوییس فیلیپ اسکولاری گفت مخالف راهپمیایی نیستم، اما جام جهانی بهترین زمان اینکه بازیکنان برزیل با مسائل دیگری روبرو نشوند، نیست.

وی در مصاحبه با شبکه تلویزیونی فنتستیکو گفت فکر می کنم اعتراضات می تواند انجام شود. اگر عادی باشد بدون شکستن چیزی، دمکراسی است.

اسکولاری گفت: اما نمی دانم که زمان مناسبی برای این کار است.

وی ادامه داد: بازیکنان برزیلی یک ماموریت دارند. آنها می توانند فکر کنند و بگویند برزیل بهتری می خواهیم ، اما نمی خواهم این امر باعث بروز مشکلی شود.

وی در مورد تاثیرگذاری اعتراضات خیابانی بر بازیکنان گفت این مسائل تاثیرگذار خواهد بود.

این نگرانی وجود دارد که معترضان باعث اختلال در برخی از ۶۴ دیدار جام جهانی شوند. سال گذشته آنها به سمت ورزشگاههای محل برگزاری جام کنفدراسیون‌ها راهپیمایی کردند.

نیروهای ضد شورش با استفاده از سگ، گاز اشک آور اغلب جلوی آنها را گرفته اند و برای اطمینان از اینکه این حوادث تکرار نخواهد شد پلیس تحت آموزش های بیشتری قرار گرفته است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391