برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فابرگاس: همیشه در قلبمان خواهی بود

شنبه، ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۰۹:۴۴ — فارس

ورزشکاران اسپانیایی پس از درگذشت سرمربی سابق بارسلونا به همدردی با خانواده وی پرداختند.

خبر درگذشت تیتو ویلانووا شوکی ناگهانی درمیان اهالیورزش اسپانیاایجاد کردتا جایی که آنهابه تکریم سرمربی سابق بارسلونا پرداختند. مسی، آبیدال، نادال، فرناندو آلونسو، اینیستا، فابرگاس، فلورنتینو پرس، کاسیاس و ... در این باره به صحبت پرداختند.

لیونل مسی: «هرگز فراموشت نمی‌کنم تیتو. همیشه به یادت هستم. تمام عشق من نثار خانواده ویلانووا.»

اریک آبیدال: «من به خاطر تمامخاطرات مشترکی که با تو داشتم، همیشه به یادت هستم رفیق. به خاطر مبارزه از تو ممنونم. از خانواده‌ات با صمیمیت حمایت خواهم کرد.»

ویکتور والدس: «تیتو ویلانووا یکی از بهترین مربیانی بود که تاکنون در زندگی داشته‌ام. به خاطر تمام چیزهایی که به ما دادی، سپاسگزارم.»

رافائل نادال: «پشتیبان خانواده‌اش هستم. این تراژدی بزرگی بود. به فرزندان و همسرش تسلیت می‌گویم و بهترین‌ها را برایشان آرزومندم»

فرناندو آلونسو: روزهای غمگینی مثل امروز وجود دارد. تسلیت برای درگذشت ویلانووا و لعنت به بیماری.»

آلبرتو کونتادور: «همدردی صمیمانه خود را به خانواده ویلانووا ابراز می‌کنم. لعنت بر بیماری.»

میشل: «خداحافظ تیتو. لعنت بر سرطان که زندگی تو را کوتاه کرد اما این زمان کافی به تو داد که یکی از بزرگان شوی.»

اینیستا: «حرفی ندارم. تو یک الگو بوده‌ای و خواهی بود؛ به خودم افتخار می‌کنم که بخشی از زندگی تو هستم. هرگز فراموشت نخواهم کرد. خداوند به خانواده‌ات توان بیشتری بدهد. آسوده بخواب سرمربی»

سسک فابرگاس: «اولین بار در سن ۱۴ سالگی با تو ملاقات کردم و می‌توانم بگویم که افراد بسیار کمی مثل تو هستند. از اینکه همیشه به من باور داشتی و به برای پیشرفت به من کمک کردی تا از موانع شخصی و حرفه‌ای عبور کنم، از تو سپاسگزارم. همیشه جایی برای تو در قلبمان نگاه خواهیم داشت. آسوده بخواب، تیتو.»

فلورنتینو پرس: « می‌خواهم ناراحتی عمیقم را از درگذشت تیتو ویلانووا اعلام کنم و به عنوان عضوی از باشگاه رئال مادرید تسلیت و همدردی و حمایت خود را به خانواده وی به خصوص همسر و فرزندانش ابراز می‌کنم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391