برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حمایت بکام و فان‌درسار از فان خال

چهارشنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۰:۵۷ — ایسنا

دیوید بکام و ادوین فان درسار با تمجید از لوئیس فان خال او را گزینه مناسب برای هدایت منچستریونایتد توصیف کردند.

لوییس فن خال

لوئیس فان خال هلندی پس از جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل هدایت تیم منچستریونایتد را بر عهده خواهد گرفت و جانشین دیوید مویس در این تیم خواهد بود.

بازیکن سابق منچستریونایتد در واکنش به انتخاب فان خال به عنوان سرمربی جدید این تیم واکنش نشان داد و او را مربی بزرگ و با نظم توصیف کرد.

دیوید بکام ، ها‌فبک سابق منچستریونایتد درباره حضور فان خال در این تیم گفت: فان خال رزومه کاری قوی دارد. تاکنون جوانان زیادی در تیم‌های او بوده‌اند و او به خوبی می‌داند که چطور با جوانان کار کند. فان خال در آژاکس توانست بازیکنان جوان زیادی را پرورش دهد و من امیدوارم که او در منچستریونایتد این روند را ادامه دهد تا منچستریونایتد بتواند پیشرفت کند.

بکام در ادامه گفت: به عنوان یک هوادار منچستر از انتخاب فان خال به عنوان سرمربی خوشحالم. او سابقه مربیگری تیم‌های بزرگی را در کارنامه خود داشته است و بازیکنان بزرگی زیر نظر او رشد کرده‌اند.

بکام درباره انتخاب رایان گیگز به عنوان دستیار لوئیس فان خال نیز گفت: خیلی خوشحالم که گیگز در کنار فان خال حضور دارد. وقتی شما بازیکنی مثل گیگز دارید که همه بازیکنان به او احترام می‌گذراند و همه هواداران تیم او را دوست دارند همه چیز برای شما فرق خواهد کرد. مطمئنم که گیگز در مربیگری نیز موفق خواهد شد. هیچ چیز نمی‌تواند گیگز را در رسیدن به اهدافش باز دارد. گیگز به خوبی باشگاه منچستریونایتد را می‌شناسد.

ادوین فان درسار ، دروازه‌بان هلندی سابق منچستریونایتد نیز با تمجید از لوئیس فان خال ، گفت: فان خال مربی است که در هر جایی که کار کرده است جوانان زیادی را پرورش داده است و بی‌جهت پولی را صرف بازیکنی نمی‌کند. او می‌داند که DAN اولیه منچستریونایتد چیست؟ منچستر باشگاهی بزرگ است و فان خال این موضوع را به خوبی می‌داند. اگر این طور نبود او هدایت منچستریونایتد را بر عهده نمی‌گرفت. بازی برای مربی با شخصیتی همچون لوئیس فان خال افتخاری بزرگ است که بازیکنان منچستر باید قدر آن را بدانند.

فان درسا در ادامه گفت: منچستر باشگاه بزرگی است و باید به قهرمانی و پیروزی‌های پی در پی عادت کند. این تیم به وضعیتی که دچار شده است عادت ندارد و مطمئنم که هدف اول فان خال بیرون کشیدن منچستر از این وضعیت و تبدیل کردن آن به تیمی مدعی در فوتبال انگلیس است. سابقه مربیگری فان خال در اسپانیا، آلمان و هلند نشان می‌دهد که او چه مربی بزرگی است. فان خال هر جا که رفته توانسته قهرمانی کسب کند و در کنار آن بازیکنان جوان زیادی را پرورش دهد.

دروازه‌بان سابق منچستریونایتد در پایان، گفت: فان خال مربی منظم و سخت کوشی است و مطمئنم در منچستر موفق خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391