برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خبری نگران‌کننده برای میزبان جام جهانی و حاضرین در آن؛ جیره‌بندی آب در سائوپائولو

جمعه، ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۶:۰۸ — فارس

یکی از شهرهای میزبان جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل همین روزها با جیره‌بندی آب مواجه خواهد شد.

این شدیدترین و بیشترین خشکسالی است که در چند سال اخیر گریبانگیرشهر سائوپائولو برزیل شده است و در حالی که کمتر از ۶ هفته به جام جهانی باقی مانده این شهر که یکی از میزبانان جام جهانی است با کاهش ۱۰ درصدی آب و خشکسالی رودخانه‌های جنوب برزیل روبه رو است.

در این شهر بارندگی به شدت کاهش یافته و مخازن آب خشک شده و همانطور که گفته شد حدود۱۰ درصد مقدار حجم آب در سائوپائولو کاهش یافته است.

در همین زمینه کارشناسان هشدار داده‌اند اگر میزبان شرایط را درست نکند حاضرین در جام جهانی که از نقاط مختلف جهان به سائوپائولو می‌آیند را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

تمام این شواهد نشان می‌دهد سائوپائولو شهری است که میزبانی خشکی را در جام جهانی خواهد داشت.

در همین راستا اقدامات شدیدتر انجام شده و خیلی از مقامات سائوپائولو معتقدند اجازه نمی‌دهند کار به جیره‌بندی برسد.

از سوی دیگر در حالی مقامات شهری این ادعا را مطرح کرده‌اند که بسیاری از شهروندان سائوپائولو اعلام کرده‌اند در روزهای اخیر فشار آب در این شهر به شدت کاهش یافته و به همین دلیل آنها به مسئولان معترض هستند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391