برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کونته: این یوونتوس فراموش نخواهد شد

سه‌شنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۱:۰۳ — خبرآنلاین

آنتونیو کونته در مورد آینده اش هنوز همه را نگران نگه داشته است.

بعد از برد این هفته تیمش که آن‌ها را به رکورد ۱۰۲ امتیاز کسب شده در طول یک فصل رسانده هم او حاضر نشد در مورد آینده اش اظهار نظری بکند و ترجیح داد از تیمش حرف بزند و بگوید تا مدتها این یوونتوس بحث داغ فوتبال ایتالیا خواهد بود. او پیش از به راه افتادن اتوبوس روباز یووه برای جشن قهرمانی در کنار هواداران شان در خیابان‌ها گفت:« من خیلی خیلی خوشحالم. راستش را بخواهید اصلا فکرش را نمی کردم بتوانیم ۱۰۲ امتیاز بگیریم. هدف ما این بود که به اسکودتوی سوم برسیم. این خودش به اندازه کافی تاریخی بود. وقتی به این هدف رسیدیم سعی کردیم آمار امتیازات کسب شده را هم ارتقا بدهیم. حالا این رکورد مانع سختی برای کسانی خواهد بود که می خواهند آن را بشکنند. من هرگز دست از تشکر کردن از بچه‌ها برنمی دارم. طی این سه فصل آن‌ها فوق العاده بوده اند. گاهی اوقات مردم فراموش می کنند که پیروز شدن اتفاقی معمولی نیست بلکه یک استثنا است. اعضای کادر فنی و باشگاه و هواداران هم فوق العاده بودند. »

رکورد پشت رکورد به جا گذاشتیم

هواداران حاضر در ورزشگاه با بنرهایی آمده بودند که روی آن‌ها با شعار از کونته تقاضا کرده بودند در این باشگاه بماند ولی این مربی باز هم از پاسخ دادن به سوالات در این زمینه طفره رفت:« امروز ما باید همه تمرکزمان را روی حرف زدن از دستاوردهای این فصل و سه فصل اخیر بگذاریم. این بچه‌ها رکورد پشت رکورد به جا گذاشته اند و تا مدت‌ها در مورد این یوونتوس صحبت خواهد شد. درک می کنم که شغل شما ایجاب می‌کند این سوالات را بپرسید ولی دوست دارم به تمایل ما برای شادمانی با هواداران و بازیکنان احترام بگذارید. دوست ندارم هیچ کس جمله ای از میان حرف های من پیدا کند و آن را مثل بومرنگ به سمت خودم پرتاب کند. این ماجرا هم یک جایی تمام می شود اما با آرامش.» کونته می گوید راز سه اسکودتوی متوالی او به مسائل روحی و ذهن بازیکنان برمی گردد: «فکر می کنم اگر بچه‌ها روحیه تیمی نداشتند به هیچ جا نمی رسیدیم و کارمان مقابل تیمی مثل رم خیلی سخت می شد. در این سال‌ها تیمی ساختیم که آمادگی ذهنی زیادی دارد. حتی وقتی قهرمانی مان مسجل شد و تا دیروقت بچه‌ها مشغول شادمانی بودند هم توانستیم اول آتالانتا را ببریم و بعدش رم را شکست بدهیم. روبینیو دروازه بان سوم ما در این سه سال به ندرت بازی کرده اما باید از او هم تشکر کنم چون در رختکن حضور موثر و روحیه بخشی دارد. باید از او به طور خاص نام می بردم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391