برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

لیگ قهرمانان اروپا و نگرانی رئالی‌ها از مصدومیت ستارگان

چهارشنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۶:۱۹ — ایرنا

دست اندرکاران تیم فوتبال باشگاه رئال مادرید اسپانیا در آستانه دیدار نهایی لیگ قهرمانان اروپا همچنان نگران مصدومیت شمار زیادی از بازیکنان تاثیر گذار این تیم هستند.

تمرین سه شنبه شب تیم کهکشانی‌ها درحالی برگزار شد که رونالدو، گرت بیل، بنزما و په په غایبان بزرگ این تمرین بودند.

این در حالی است که دیدار نهایی معتبرترین جام باشگاهی در قاره سبز کمتر از ۷۲ ساعت دیگر میان دو تیم اسپانیایی مادریدی یعنی رئال و اتلتیکو در پرتغال برگزار خواهد شد.

کریستیانو رونالدو ستاره پرفروغ این تیم از مصدومیتی که حدود ۲۰ روز پیش اتفاق افتاد، بطور کامل رها نیافته گرچه کادر فنی تیم رئال مادرید بارها ظرف چند روز اخیر نسبت به رسیدن رونالدو به دیدار نهایی لیگ قهرمانان اروپا اظهارخوشبینی کردند.

هیچکدام از بازیکنان یادشده در تمرین سه شنبه شب رئال مادرید دیده نشده اند و گفته شد هر چهار بازیکن تمرینات کششی را در سالن مجاور زمین محل تمرین تیم رئال مادرید انجام دادند.

گرچه کارو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی تیم رئال مادرید اظهار کرده که حضور کارت بیل در فینال سوم خرداد تاحدود زیادی قطعی است، اما بیل همچنان از نوعی خستگی مفرط ناشی از تمرینات فشرده بعد از یک دوره سرماخوردگی شدید رنج می برد.

بنابر این گزارش ،گرچه روند رو به بهبودی کریم بن زما که از ناحیه زانو دچار مصدومیت شده بود، نسبتا خوب است اما همچنان حضور این مهاجم تاثیرگذار در دیدار نهایی در ابهام قرار دارد.

.در گزارش الدوری والکاس آمده، بیشترین نگرانی کادر فنی رئال مادرید غیبت په په مدافع پرتغالی تاثیرگذار این تیم است که مصدومیت این بازیکن که در دیدار رئال مقابل والادولید صورت گرفت همچنان شدید است و انتخاب جایگزین وی از چالش های مهم کادر فنی تیم کهکشانی های شهر مادرید است.

به رغم این شرایط دشوار، بازگشت رافاییل فاران و انخل دی ماریا از بند مصدومیت تاحدودی باعث امیدواری کادر فنی و مقامات این باشگاه شده است و پیش بینی شده که شاید رافاییل فاران جوان گزینه جایگزینی په په در مرکز خط دفاع رئال مادرید مقابل اتلتیکو مادرید باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391