برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مایگاری، خواستار کمک رییس جمهور نیجریه به تیم ملی فوتبال این کشور شد

چهارشنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۲۳ — ایرنا

رییس فدراسیون فوتبال نیجریه، خواستار کمک رییس جمهور کشورش به تیم ملی فوتبال نیجریه برای شرکت در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل شد.

«امینو مایگاری» روز چهارشنبه در کنفرانس خبری در شهر ابوجا پایتخت جدید نیجریه

اظهار کرد: ما به کمک «گودلاک جوناتان» رییس جمهور خود نیاز داریم و از رییس جمهور می خواهیم برای کمک به تیم ملی فوتبال نیجریه وارد عمل شود.

وی با تاکید بر اینکه فدراسیون فوتبال نیجریه به کمک رییس جمهور در همه زمینه‌ها نیاز دارد، تصریح کرد: ما به تشکیل تیم کاری از سوی رییس جمهور برای حمایت از تیم فوتبال نیجریه برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل نیاز داریم.

رییس فدراسیون فوتبال نیجریه تصریح کرد: فوتبال، بازی اعداد است و نیاز به این داریم که همه وارد این بازی شوند.

مایگاری با اشاره به اینکه فدراسیون فوتبال نیجریه برای آماده سازی تیم ملی این کشور تنها مانده است، اظهار کرد: نیروی قدرتمندی برای آماده سازی تیم ملی فوتبال نیجریه برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل باید به ما کمک کند.

وی افزود: همانگونه که چهار سال قبل، همین نگرانی برای تیم ملی فوتبال نیجریه بوجود آمد و این تیم برای حضور در جام جهانی آفریقای جنوبی با چنین شرایطی مواجه شد.

رییس فدراسیون فوتبال نیجریه توضیح داد: اما در آن زمان، دولت،

تیم کاری را به ریاست «روتیمی آمایچی» برای حمایت از تیم فوتبال نیجریه تشکیل داد.

وی افزود: تیم کاری تشکیل شده بر همه امور تیم فوتبال نیجریه برای حضور در جام جهانی آفریقای جنوی نظارت داشت و شرایط به خوبی پیش رفت.

مایگاری در باره بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتبال نیجریه برای جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل نیز گفت: «استفان کشی» بیش از هر کس آرزو دارد تیم ملی فوتبال نیجریه در جام جهانی به موفقیت برسد.

استفان کشی سرمربی تیم ملی فوتبال نیجریه روز سه شنبه

۳۸ بازیکن را به اردوی آماده سازی این تیم دعوت کرد.

مایگاری در این زمینه اظهار کرد: انتخاب بازیکن از اختیارات مربی است و شخص دیگری نمی تواند در آن دخالت کند اما من در همین حد می دانم که کشی برای موفقیت در جام جهانی نگرانی های خاص خود را دارد.

وی در عین حال تصریح کرد: فدراسیون فوتبال نیجریه برای انتخاب بازیکن فقط نصیحت می‌کند و هیچ بازیکنی را به سرمربی تیم ملی تحمیل نکرده است.

تیم ملی فوتبال نیجریه به همراه تیم های ایران، آرژانتین و بوسنی و هرزگوین در گروه ششم جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل قرار دارد.

مسابقات جام جهانی فوتبال روز ۲۲ خرداد ماه با برگزاری دیدار تیم های برزیل میزبان مسابقات و کرواسی آغاز می شود و تیم ملی فوتبال کشورمان در اولین دیدار خود در این مسابقات روز ۲۶ خرداد ماه در شهر کوریتیبا به مصاف نیجریه می رود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391