برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پوگبا: هرگز در مورد قراردادم با روسای یوونتوس حرف نزده ام

جمعه، ۵ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۹:۳۸ — باشگاه خبرنگاران

پوگبا بازیکن فرانسوی تیم فوتبال یوونتوس گفت: من هرگز در رابطه با تمدید شدن قراردادم با روسای یوونتوس حرف نزده ام.

به نقل از پایگاه خبری گاتزتا دلوسپرت؛ پوگبا بازیکن فرانسوی تیم فوتبال یوونتوس گفت: مدتهاست که در رابطه با آینده کاری من بسیار صحبت شده و اظهارنظرات متفاوتی می شود، برخی از تمایل من برای حضور در تیم های دیگر اروپایی حرف می زنند و برخی از روسای باشگاه هم در واکنش به این اخبار اعلام می کنند که من فروشی نیستم و در لیست فروش قرار ندارم و آنها قصد ندارند مرا به فروش برسانند.

در این رابطه باید تاکید کنم که تمام حواس به دقت و تمرکز من معطوف زمین بازی است، من به دنبال آن هستم که بتوانم در زمین بازی و در ترکیب تیم یوونتوس عملکردی موثر و خوب داشته باشم. فقط به این فصل و کسب قهرمانی در آن فکر می کنم و دوست دارم نام من در باشگاه تاریخی و بزرگی مثل یوونتوس به نیکی ثبت شود.

غیر از مواردی که در این رابطه مطرح کردم به هیچ موضوع دیگری فکر نمی کنم و این چیزی است که دوست دارم رسانه های خبری متوجه ان باشند، غیر از مسابقات اسکودتو به مسابقات لیگ اروپا هم فکر می کنم که در حال حاضر و در شرایط فعلی برای ما از اهمیت ویژه و بسزایی برخوردار است. دوست دارم در پیراهن یوونتوس در چهارچوب رقابتهای لیگ اروپا موفق حرکت کرده و قدرتم را خیلی خوب بکار بگیرم.

ما تمام توان خود را بکار گرفته ایم تا موفق پیش رفته و بتوانیم در لیگ اروپا هم عملکرد شایسته ای داشته باشیم. در عین حال اخبار زیادی هم منتشر شده است که خبر از حضور و علاقه من در تیم های بسیار بزرگ اروپایی چون تیم پاری سن ژرمن می دهند.

در مورد تمدید شدن قراردادم با روسای یوونتوس باید بگویم که تا این لحظه من هیچ تماس و حرفی با روسای یوونتوس در مورد تمدید شدن قراردادم نکرده ام و هر حرفی که در این رابطه منتشر شده است، شایعه بوده و صحت ندارد، درمورد تیم پاری سن ژرمن هم تنها چیزی که می توانم بگویم این است که این تیم یک تیم بسیار بزرگ است و برای من خیلی خوب و خوشایند است کا نامم در کنار تیم های بزرگ خوانده شده و رسانه‌ها از علاقمندی شان برای خریداری من حرف می زنند. در مورد حمایتهای هواداران تیم و حرفهایی که آنها در حمایت از من می زنند هم باید بگویم که این اتفاق بسیار خوب و خوشایندی برایم است و زمینه را برای کسب نتایج بهتر و نمایش یک مسابقه جذاب تر فراهم می کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391