برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رونالدو: جام جهانی مشکلات برزیل را کم نمی کند

شنبه، ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۱۶ — ایرنا

بازیکن سابق تیم فوتبال برزیل گفت: برزیل با مشکلات زیادی مواجه است و میزبانی مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ نیز این مشکلات را برطرف نمی کند.

«رونالدو» روز شنبه در انجمن مدیریت ورزش «سائوپائولو» اظهار کرد: همه ما به جام جهانی به عنوان یک کشتی نجات نگاه می کنیم.

وی افزود: در حالیکه در جریان مسابقات جام قهرمانان قاره‌ها در برزیل، شاهد برگزاری تظاهرات گسترده بودیم زیرا وضعیت بهداشت و آموزش و پرورش مردم خوب نیست.

بازیکن سابق تیم فوتبال برزیل با اشاره به اینکه بسیاری از پروژه های جام جهانی قبل از شروع این مسابقات باید تکمیل شود، تصریح کرد: اما این پروژه‌ها از جدول زمانی عقب ماندند.

وی افزود: صرف نظر از اینکه این پروژه‌ها کی پایان یافته، این موضوع باعث تاسف می باشد و این میراثی است که از سوی سیاسیون به برزیلی‌ها رسیده است.

رونالدو که عضو کمیته برگزاری جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل می باشد، از هزینه های انجام شده برای پروژه های جام جهانی خودداری کرد و گفت: من با قراردادهای این پروژه‌ها در ارتباط نیستم.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری برزیل در ماه اکتبر آینده (مهرماه) افزود: برهمه ما واجب است که مطالبات خود را از سیاسیون افزایش دهیم و از مردم حمایت کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391