برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شیخ سلمان: تبانی، فوتبال آسیا را تهدید می کند

یکشنبه، ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۱:۱۴ — ایرنا

رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا تصریح کرد: انجام تبانی در دیدارها، فوتبال آسیا را تهدید می‌کند و این کنفدراسیون باید برای مقابله با این پدیده شوم ، برنامه ریزی کند.

« شیخ سلمان بن ابراهیم آل خلیفه » شنبه شب در کنگره بین المللی امنیت و پاکی در فوتبال، اظهار کرد: لازم است که کنفدراسیون فوتبال آسیا برنامه های راهبردی را برای برخورد جدی با تبانی تدارک ببیند.

وی افزود: برقراری رقابت پاک در فوتبال آسیا از جمله وظایف ماست و این مسوولیت به صورت مستقیم به ما مربوط می شود.

رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا افزود: وقتی از فوتبال پاک سخن به میان می آید، برای مبارزه با تبانی در نتایج مسابقات باید عزم جدی داشته باشیم؛ زیرا این موضوع به شدت فوتبال آسیا را تهدید می کند.

وی اظهار کرد: برای مقابله بااین پدیده شوم و جلوگیری از انتشار آن باید همه سازمان های مرتبط با فوتبال کمک کنند تا این پدیده به طور کامل ریشه کن شود.

شیخ سلمان افزود: کنفدراسیون فوتبال آسیا برنامه هایی را برای مبارزه با تبانی در دیدارها در نظر دارد.

کنگره بین المللی امنیت و پاکی در فوتبال از روز شنبه به مدت یک روز در هتل شعله دوحه آغاز شد.

در این کنگره که با حضور تعدادی از شخصیت های فوتبال آسیا و جهان برگزار شد ، شرکت کنندگان دیدگاههای خود را در زمینه مبارزه با تبانی و شرط بندی در دیدارهای فوتبال بیان کردند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391