برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یوفا مخالف برگزاری جام جهانی قطر در زمستان

جمعه، ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۰:۴۴ — ایسنا

اتحادیه فوتبال اروپا مخالفت خود را با تغییر زمان جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از تابستان به زمستان اعلام کرد.

جام جهانی ۲۰۲۲ در کشور قطر برگزار می‌شود. گرمای زیاد قطر در تابستان سران فیفا را به این فکر فرو انداخته است که زمان این رقابت‌ها را از تابستان به زمستان تغییر دهند اما هنوز تصمیم نهایی در این زمینه گرفته نشده است.

هر چند پیش از این سپ بلاتر رییس فدراسیون بین المللی فوتبال(فیفا) اعلام کرد که باید جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به خاطر گرمای آزار دهنده این کشور در زمستان برگزار شود اما به نظر می‌رسد که بلاتر نتواند رای خود را به کرسی نشاند چرا که کشورهای اروپایی مخالف برگزار جام جهانی قطر در زمستان هستند.

اتحادیه فوتبال اروپا که نماینده کشورهای اروپایی به شمار می آید در بیانیه‌ای مخالفت خود را با برگزاری جام جهانی قطر در زمستان اعلام کرد. در این بیانیه آمده است: همه این سناریوها که درباره تاخیر جام جهانی از تابستان به زمستان مطرح است به رقابت‌های بین المللی و منافع تجاری فدراسیون‌ها ضربه خواهد زد. ما موضع گیری خود را در جلسات آینده با فیفا اعلام خواهیم کرد.

قرار است که فدراسیون بین المللی فوتبال تصمیم نهایی خود را درباره تاخیر زمان و یا عدم تاخیر زمان جام جهانی ۲۰۲۲ قطر تا مارس ۲۰۱۵ اعلام کند.

نخستین کسی که بحث تاخیر زمان جام جهانی ۲۰۲۲ را مطرح کرد جروم والکه دبیر کل فدراسیون بین المللی فوتبال(فیفا) بود. هر چند قطر پیش از این اعلام کرد که با مجهز کردن ورزشگاه‌ها به سیستم‌های خنک کننده در تابستان مانع اذیت شدن بازیکنان و تماشاگران خواهد شد اما فیفا قانع نشد و سپ بلاتر تلاش کرد تا زمان این رقابت‌ها را از تابستان به زمستان تغییر دهد اما به نظر می‌رسد که نظر او عملی نخواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391