برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

از نظر زلاتان بهترین بازیکن جهان کیست؟

جمعه، ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۲۲:۴۱ — اختصاصی

من دوست دارم کسی باشم که در ذهن آدمها بمانم. دوست ندارم من را فقط به خاطر دریبلها و پاس‌ها و بازی فوتبالم به یاد بیاورند.

از نظر زلاتان، رونالدو بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است. او در این مورد گفت:« ازنظر من رونالدوی برزیلی بهترین و کاملترین بازیکنی است که دیده ام. مردم در مورد پله صحبت میکنند و او را بهترین بازیکن تاریخ میدانند اما من در زمان او نبوده ام و بازیهایش را ندیده ام؛ همچنین مارادونا. اما از نظر من بهترین بازیکن رونالدوست.

زلاتان همچنین در ادامه صحبتهایش از هدفهایش میگوید:« من دوست دارم کسی باشم که در ذهن آدمها بمانم. دوست ندارم من را فقط به خاطر دریبلها و پاس‌ها و بازی فوتبالم به یاد بیاورند. البته رسیدن به این هدف کار خیلی سختی است.»

او در پایان صحبتهایش یک داستان جالب تعریف میکند:« یک روز پسر هفت ساله ام به خانه آمد و گفت در مدرسه به من گفتند که مسی بهترین بازیکن دنیاست.» من از او پرسیدم تو هم این طوری فکر میکنی و او گفت:« به نظر من پدرم بهترین بازیکن دنیاست!»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391