برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

صحبت‌های متفاوت زیدان از خانواده‌اش در گفت‌و‌گو با اسپانسر رئال

سه‌شنبه، ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۱:۰۴ — فارس

دستیار فرانسوی سرمربی رئال مادرید صحبت‌های متفاوتی را درباره خانواده‌شا با حامی مالی این باشگاه مطرح کرد.

زین الدین زیدان

زین‌الدین زیدان در گفت‌و‌گویی با شرکت اتومبیل سازی آئودی، یکی از اسپانسرهای رسمی رئال مادرید اظهار داشت: دوست داشتم از بودن در کنار خانواده و پسرهایم لذت ببرم زیرا ۱۶ تا ۱۸ سال فوتبال تنها دغدغه من بود. وقتی بازنشسته شدم، روی خانواده‌ام تمرکز کردم. اکنون می‌خواهم دوباره بیشتر در فوتبال وارد شوم و نشان دهم که برای مربی شدن چه توانایی‌هایی دارم.

وی ادامه داد: وقتی بازیکن باشید، مسابقه می‌دهید و به خانه می‌روید. مربیگری متفاوت است. مسئولیت ۲۳ تا ۲۵ بازیکن بر عهده شما خواهد بود. این نقش متفاوتی است که من از آن لذت می‌برم اما زمانی که مسابقه آغاز می‌شود، این بازیکنان هستند که تفاوت را ایجاد می‌کنند.

زیدان خاطرنشان کرد: همسر و چهار پسرم مهم‌ترین چیزها در زندگی من هستند. اکنون ۲۵ سال است که در کنار همسرم زندگی می‌کنم و او فوق‌العاده است. والدین من ارزش‌های مهمی را درون من نهادینه کردند و می‌خواهم من هم با فرزندانم همین کار را بکنم.

وی اضافه کرد: فکر می‌کنم حداقل یکی از چهار پسرم به کار دیگری جز فوتبال مشغول شود. دو پسر بزرگترم هر روز تمرین می‌کنند. آنها از سن ۸ تا ۱۰ سالگی بدون وقفه فوتبال بازی کردند و این همه کاری بود که دوست داشتند، انجام دهند اما از همه مهم‌تر این است که آنها بچه‌های خوبی هستند.

دستیار آنچلوتی در رئال مادرید گفت: فشار داشتن یک پدر مشهور برای آنها سخت بوده است؛ هرچند با گذشت زمان کمی بهتر شده است اما نام خانوادگی آنها همه چیز را نشان می‌دهد. به آنها گفتم که چیزی که از همه مهم‌تر است این است که با احترام با مردم رفتار کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391