برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رییس کنفدراسیون فوتبال آفریقا ادعاهای ساندی تایمز را رد کرد

سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۲:۵۹ — ایرنا

عیسی حیاتو رییس کنفدراسیون فوتبال آفریقا و نایب رییس فیفا ادعاهای مطرح شده از سوی نشریه ساندی تایمز در خصوص دریافت هدایا و پول از سوی وی برای حمایت از قطر در جریان کسب میزبانی جام جهانی ۲۰۲۲ را به شدت رد کرد.

کنفدراسیون فوتبال آفریقا نیز با صدور بیانیه ای اعلام کرد: این ادعاها اتهاماتی واهی و بی ارزش هستند که به عنوان جزیی از یک نقشه بزرگتر برای تخریب عیسی حیاتوی کامرونی و بدنام کردن وی مطرح شده اند.

در این بیانیه آمده است: عیسی حیاتو ادعاهای مطرح شده در زمینه فساد مالی وی در شماره اخیر ساندی تایمز در ژوئن ۲۰۱۴ را به شدت رد می کند، آقای حیاتو دیگر به هیچ رسانه ای اجازه نخواهد داد با آبروی وی بازی کرده و با زیر سوال بردن سلامت مالی و پاکدستی او، برای بدنام کردنش قلم بزند.

این بیانیه تأکید کرده است: اینگونه ادعاها تنها در پی بدنام کردن شخص او نیستند، بلکه آنها نام و جایگاه قاره آفریقا را هدف گرفته اند.

کنفدراسیون فوتبال آفریقا در ادامه، پاسخگویی به اتهامات مطرح شده را در حیطه اختیارات گروه تحقیق تعیین شده به ریاست مایکل گارسیا دانست و این موضوع را به این گروه ارجاع داد.

ساندی تایمز حیاتوی ۶۷ ساله را که از سال ۱۹۸۷ رییس فدراسیون فوتبال آفریقاست به فساد مالی در روند رای گیری برای میزبانی جام جهانی ۲۰۲۲ متهم کرده است.

بیانیه کنفدراسیون فوتبال آفریقا افزوده است: رییس این کنفدراسیون منتظر انتشار اسناد مورد ادعای ساندی تایمز است و همچنان حق پیگیری قضایی ترتیب دهندگان این حمله رسانه ای را برای خود محفوظ می داند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391