برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آنچلوتی :ایسکو پرخورترین و مارسلو بامزه ترین بازیکنان رئال هستند ؛ یک تسبیح کوچک دارم که برایم شانس می آورد

یکشنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۸:۵۰ — آی اسپرت

یک تسبیح کوچک دارم که قبل از هر بازی درون جیبم می گدارم و اکثرا برایم شانس می آورد. شاید بگویی من خرافاتیم ولی این مساله اکثرا جواب داده است ( می خندد )

کارلو  آنچلوتی

کارلو آنچلوتی دیشب مهمان برنامه " حرفی داری که دوست داشته باشی بیان کنی " T۵ بود و در این برنامه صحبت های جالبی عنوان شد. کارلتو در این برنامه گفت : " راموس بازیکنی است که دیرتر از همه عقایدش را عوض می‌کند او در فینال بهترین بازی عمرش را انجام داد ؛ ایسکو پرخورترین و مارسلو بامزه ترین بازیکنان رئال مادرید هستند . ژابی هم منضبط ترین بازیکنی است که داشته ام. یک تسبیح کوچک دارم که قبل از هر بازی درون جیبم می گدارم و اکثرا برایم شانس می آورد. شاید بگویی من خرافاتیم ولی این مساله اکثرا جواب داده است ( می خندد )

" از کارلتو سوال شد که آیا از بارسلونائیها خوشت می آید ؟ وی جواب داد : " البته ولی ترجیح می دهم از هواداران تیم خودمان خوشم بیاید " وی ادامه داد : " با همه شاگردانم رابطه خوبی دارم و این اصلا آسان نیست . با همه به یک شیوه صحبت می کنم و باید بگویم کهب ازیکنانی کاملا حرفه ای در اختیار دارم . تا زمانی که به انجام کاری متقاعد نشده اند آن کار را انجام نمی دهند. فصل اخیر بسیار طولانی بود و اکنون امیدوارم همه شاگردانم در جام جهانی موفق باشند.مسلم است که دوست دارم ایتالیا قهرمان جهان شود ولی پس از ایتالیا هوادار اسپانیا هستم. اسپانیا تیم بسیار خوبیست

." او در مورد رئال مادرید نیز گفت : " رئال باشگاه بسیار بسیار بزرگیست و بهترین هواداران دنیا را دارد. فوتبال ارزان ترین ورزش دنیاست؛ تنها به یک توپ و چند دوست برای انجام آن نیازاست." سرمربی رئال همچنین در مورد آشپزی، غذا خوردن و نحوه تنبیه بازیکنانش در صورت دیر آمدن به تمرینات هم صحبت کرد. " آیا آشپزی را دوست دارم؟ بله، واضح است. دوست دارم پاستا و کومرملا درست کنم. در تیم من هیچ بازیکنی نباید دیر به تمرینات بیاید. هیچ بهانه ای وجود ندارد. اگر کسی دیر به تمرین بیاید، باید همه بازیکنان را به خانه اش یا به رستوران دعوت کند."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391