برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حفظ آرامش در طول مسابقات جام جهانی

دوشنبه، ۱۹ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۰:۳۸ — فارس

رئیس جمهور برزیل طی یک سخنرانی از مردم خواست که در طول مسابقات جام جهانی به حفظ آرامش در کشور کمک کرده و اوقات خوشی را برای میهمانان بزرگترین رویداد ورزشی جهان به‌وجود آورند.

سخنرانی «دیلما روسف» رئیس جمهور برزیل در طول مراسم افتتاحیه مرکز کنترل عملیات ترافیک شهر «بلوهوریزونته» (یکی از شهرهای برگزاری مسابقات جام جهانی) برای مردم در حالی انجام شد که روز گذشته کارکنان بخش مترو شهر «سائوپائولو» جهت اعتراض به حقوق خود در اعتصاب به سر می‌بردند و همچنین مقامات کشور را به ایجاد اختلال در طول مراسم افتتاحیه جام جهانی در ورزشگاه این شهر تهدید کرده بودند.

خبرگزاری «آخنسیا برزیل» در این خصوص نوشت: «روسف» در طول سخنرانیش اعلام کرد که با برگزاری مسابقات در کشورمان می‌خواهیم نمونه‌ای از شادی، قدرت و فرهنگ مردم برزیل را به دنیا نشان دهیم. همان‌طور که در مسابقات دوره‌های قبلی با برخورد خوبی از جانب دیگر ملل روبه رو شدیم؛ ملت ما نیز این احترام متقابل را رعایت خواهد کرد.

وی افزود: اطمینان دارم که این دوره به خوبی یک جشن خواهد شد و تمام تماشاچیان آن که اکثریتشان مردم کشور خودمان هستند؛ از آن لذت خواهند برد.

تظاهرات ضد میزبانی جام جهانی فوتبال در برزیل از چند ماه پیش شروع شده و همچنان ادامه دارد. شرکت کنندگان در این تظاهرات می‌گفتند برزیل بجای میزبانی جام جهانی باید برای حل مشکلات اقتصادی و اجتماعی کشور اقدام کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391