برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هشدار کرسپو: آرژانتین قهرمان باید با هلی کوپتر ورزشگاه را ترک کند

چهارشنبه، ۲۱ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۸:۰۷ — ایرنا

هرنان کرسپو مهاجم سابق تیم ملی آرژانتین به این تیم هشدار داد در صورت قهرمانی درجام جهانی اگر می خواهند کشته نشوند در صورت قهرمانی برای پرواز با هلی کوپتر از درون ورزشگاه آماده باشند.

هرنان کرسپو

کرسپو فکر می‌کند اگر تیم آرژانتین روز ۱۳ ژوئیه ( ۲۲ تیر) جام قهرمانی را بالای سر بگیرد باید با هلی کوپتر ورزشگاه را ترک کند تا از جهنم برزیل رهایی یابد.

آرژانتینی‌ها می خواهند برای نخستین بار از سال ۱۹۸۶ به این سو قهرمان جام جهانی شوند. در این شرایط کرسپو که ۳۵ گل در ۶۴ بازی ملی به ثمر رسانده بر این باور است که آنها باید آماده خروج سریع از ورشگاه شوند

ارژانتین از سال۱۹۸۶ که مارادونا با گلی که با دست به ثمر رساند قهرمان جام جهانی شد تاکنون نتوانسته این جام را تصاحب کند.

کرسپو در مصاحبه ای گفت:توصیه می کنم اگر آرژانتین قهرمان شد یک هلی کوپتر نزدیک ورزشگاه آماده باشد چون قطعا آنها را می کشند.

وی افزود: زیبا خواهد بود. تیم آرژانتین بزر گ است ولی مدتها است که آنها به مراحل پایانی نرفته اند.ما باید درک کنیم که تیم بسیار خوبی داریم و بخت قهرمانی هم داریم ولی فقط دو جام جهانی را تصاحب کرده ایم.

مهاجم سابق چلسی جام جهانی ۲۰۰۲ را مثال زد که آرژانتین حتی نتوانست از مرحله گروهی صعود کند و آن را یک نقطه تاریک در دوران حرفه ای خود توصیف کرد.

وی اضافه کرد: ما بازیکناین جوان و بزرگ داشتیم. همه چیز داشتیم . وحشتناک بود.بهترین تیم جزو نخستین حذفی‌ها بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391