برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آرژانتین، آمریکا و ایران منفورترین تیم های جام جهانی برزیل

چهارشنبه، ۲۱ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۰:۴۴ — ایرنا

نتایج یک نظرسنجی از ۱۹ کشور جهان در مورد احساس مردم نسبت به مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل نشان می دهد تیم های آمریکا، آرژانتین و ایران منفورترین تیم‌ها در سراسر دنیا هستند.

بر اساس این نظرسنجی که توسط شرکت مطالعات آنلاین ˈYouGovˈ با همکاری ˈUpshotˈ انجام شده است، مردم در کشورهای مختلف دو تیم حاضر در جام جهانی را که کمترین علاقه را به آنها دارند به ترتیب انتخاب کرده اند.

بر این اساس مردم کشورهای استرالیا، آلمان، ایتالیا، مکزیک، هلند و اسپانیا از تیم ایران به عنوان یکی از انتخاب های خود نام برده اند.

مردم برخی کشورها مثل استرالیا، ایتالیا و مکزیک نیز در انتخابی جالب تیم های آمریکا و ایران را در فهرست منفورترین تیم های حاضر در جام جهانی ۲۰۱۴ انتخاب کردند.

از نکات قابل توجه و جالب در این بخش از نظرسنجی این است که مردم برخی کشورها، از تیم ملی کشور خود به عنوان یکی از گزینه‌ها یاد کرده اند. مثلا در برزیل مردم تیم های آرژانتین و برزیل را انتخاب کرده اند.

یا انتخاب برخی کشورها کاملا یکسان بوده است بدین ترتیب که مردم روسیه تیم های آمریکا و روسیه در حالیکه مردم آمریکا تیم های روسیه و آمریکا را برگزیده اند.

در اتفاقی مشابه مردم ژاپن و کره جنوبی نیز هم نظرند به طوریکه مردم ژاپن تیم های ژاپن و کره جنوبی را انتخاب کرده اند و مردم کره جنوبی بر عکس.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391