برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بالوتلی: به خاطر رنگ پوستم با من بدرفتاری می‌شود

دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۲۱:۴۰ — آی اسپرت

مهاجم آث میلان معتقد است که اگر سفیدپوست بود، به خاطر اشتباهاتش اینطور از او انتقاد نمی‌شد.

ماریو  بالوتلی و چزاره پراندلی

ماریو بالوتلی، مهاجم آث میلان معتقد است که به خاطر سیاه پوست بودنش رفتار بدی با او می‌شود. مهاجمایتالیایی حواشی بسیاری در تیم‌هایی که بازی کرده داشته است. او به خاطر کارهایی نظیر درگیری با مربی یا دستگیر شدن در تمرینات، به تیتر روزنامه‌ها تبدیل شده است. بالوتلی توسط مورینیو از اینتر اخراج شد و سپس با مانچینی مشکل پیدا کرد و از سیتی نیز رفت. وقتی در سیتی بازی می‌کرد، شب قبل بازی مقابل یونایتد در حمام خانه اش آتش بازی راه انداخته بود. چنین رفتارهایی او را هدف اصلی پیکان منتقدان قرار داده و توهین‌های نژادپرستانه ی زیادی به همین علت به او شده است.

او گفت: " اشتباهاتی انجام داده ام و همیشه بابت آنها تنبیه شده‌ام ولی اگر سفیدپوست بودم، فقط به خاطر اشتباهاتم از من انتقاد می‌شد. مشکل کارهایی نیست که من انجام می‌دهم، مشکل اینجاست که اجازه داده می‌شود به من توهین نژادپرستانه شود. احمقانه است که مردم به خودشان اجازه می‌دهند هر چیزی به من بگویند. من متفاوت هستم و این من را اذیت می‌کند."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391