برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بلاتر با دست خالی سرزمین های اشغالی فلسطین را ترک کرد

چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۸:۳۱ — ایرنا

رییس فدراسیون بین المللی فوتبال ( فیفا ) روز چهارشنبه پس از دیدار با نخست وزیر رژیم صهیونیستی، با دست خالی سرزمین های اشغالی را ترک کرد.

دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز چهارشنبه با صدور بیانیه ای تصریح کرد: نخست وزیر قولی مبنی بر تردد و فعالیت آزاد تیم‌ها و بازیکنان فوتبال فلسطین نداد.

به این ترتیب به نظرمی رسد، اقدامات فیفا برای متقاعد کردن رژیم صهونیستی برای متوقف کردن تجاوزات خود به حقوق ورزشکاران و بازیکنان فوتبال فلسطین به بن بست رسیده است وکشورهای مسلمان وعرب چاره ای جز طرح پیشنهاد اخراج این رژیم غاصب از فیفا را نداشته باشند.

بلاتر در پی شکایت فدراسیون فوتبال فلسطین و فدراسیون فوتبال کشورهای عربی از رژیم صهیونیستی، عصر دوشنبه بمنظور گفت وگو با طرفین واردپایتخت اردن شد و با بالگرد وارد « رام الله » مقر تشکیلات خودگران فلسطین شد.

« محمود عباس » رییس تشکیلات خودگردان فلسطین در دیدار با بلاتر اظهار کرد: رژیم صهیونیستی برخلاف قوانین بین المللی، از فعالیت ورزشکاران و بازیکنان فوتبال فلسطین جلوگیری می‌کند و فدراسیون بین المللی فوتبال به عنوان متولی این رشته بایدبه این موضوع درقبال رفتارهای رژیم اشغالگر صهونیستی پاسخگو باشد.

در این دیدار عباس تاکید کرد که رژیم اشغالگر قدس برخلاف قوانین بین المللی و فیفا از فعالیت فدراسیون فوتبال فلسطین جلوگیری می کند.

بلاترنیز درپایان این دیدارابرازامیدواری کردکه بتوانداختلاف موجود بین ورزشکاران فلسطین و رژیم صهیونیستی را حل کند.

در عین حال باید منتظر واکنش فدراسیون فوتبال کشورهای عرب و مسلمان نسبت به نتایج بی ثمر سفر بلاتر به سرزمین های اشغالی بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391