برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دادستان خواهان تعلیق اجرای حکم زندان رییس باشگاه فنرباغچه ترکیه شد

شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۷:۴۴ — ایرنا

دادستان استانبول امروز (شنبه) خواستار تعلیق اجرای حکم زندان «عزیر یلدرم» رییس باشگاه فنرباغچه ترکیه و ۵ تن دیگر از دست اندرکاران فوتبال ترکیه و محاکمه دوباره آنان شد.

ˈعبدالله میرزا جوشکونˈ دادستان استانبول درنامه ای که در ۱۰ صفحه به دادگاه این شهر ارسال کرد، خواهان تعلیق حکم زندان شد و افزود: افراد یا شده باید دوباره محاکمه شوند.

وی تاکید کرد که دیوان عالی قضایی ترکیه تنها بخشی از اتهامات وارده به افرادی را که به جرم تبانی در فوتبال به مجازات زندان محکوم شده اند، تائید کرده و به این دلیل محاکمه دوباره ضرورت دارد.

دادگاه عالی قضایی ترکیه ماه گذشته درخواست تجدید نظر «عزیز ییلدریم» رییس باشگاه فنرباغچه پر هوادارترین باشگاه این کشور را رد کرده بود.

دیوان عالی قضایی ترکیه به تازگی بخشی از دلایل صدور حکم عزیز ییلدریم مدیر باشگاه فنرباغچه در پرونده سال ۲۰۱۰ در مورد اتهام تبانی و تشکیل یک باند خلافکار را تایید کرده بود.

رییس باشگاه فنرباغچه ترکیه پیش از این، تایید حکم محکومیتش از سوی دیوان عالی قضایی را توطئه سیاسی خوانده بود.

یلدریم ۶۱ ساله در سال ۲۰۱۰ در مورد اتهام تبانی و تشکیل یک باند خلافکار، گناهکار تشخیص داده شد.

او به ۶ سال و سه ماه زندان محکوم شد، ضمن این که باید ۳۳۰ هزار یورو نیز جریمه پرداخت کند.

یلدریم در گفت وگو با یک شبکه تلویزیونی ترکیه گفته بود که حکم دیوان عالی قضایی توطئه ای علیه خود، باشگاه فنرباغچه و توطئه ای سیاسی است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391